Witajcie! W tym poradniku pokaże Wam jak mieć wiele sub-domen na XAMPPie oczywiście localhostowe Wolisz w postaci filmu? Okej, nie ma problemu, wejdź proszę sobie w link: https://youtu.be/fx_3MLpoG_E Link w spoileru do oglądania:  Poradnik nie ma na celu nikogo obrazić, tylko nauczyć!   Przypominam, nie tykamy pliku hostsa windowsowego!   =============== TUTORIAL W POSTACI PISEMNEJ ================= Co najpierw trzeba zrobić? 1. Instalujemy XAMPPa z oficjalnej strony,