Witajcie!
W tym poradniku pokaże Wam jak mieć wiele sub-domen na XAMPPie oczywiście localhostowe
Wolisz w postaci filmu? Okej, nie ma problemu, wejdź proszę sobie w link: https://youtu.be/fx_3MLpoG_E
Link w spoileru do oglądania:
Poradnik nie ma na celu nikogo obrazić, tylko nauczyć!
Przypominam, nie tykamy pliku hostsa windowsowego!
=============== TUTORIAL W POSTACI PISEMNEJ =================
Co najpierw trzeba zrobić?
1. Instalujemy XAMPPa z oficjalnej strony,