Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukora

Trzy pytania

Polecane posty

Witam gram w Aiona już jakieś 1,5 miecha co pozwoliło mi na zapoznanie się z grą  ale mam kilka pytań: 

1. Czy ekwipunek który dostałem na 20lv starczy mi do maksa? Jeśli tak to czy można go ulepszyć jak broń za pomocą fuzji? 

2. Obecnie wbiłem 47lv i mam dostęp do lokacji o nazwie Reshanta, która jest osobiście dla mnie dosyć trudna czy tu na pewno powinienem dalej rozwijać postać? 

3. W tej lokacji jest na samym środku artefakt dla początkujących mam go włączyć jak mi zadanie mówi ale po animacji mój bohater w dymku mówi że brak mi jakiegoś artefaktu skąd coś takiego skołować? 

Dziękuje z góry za pomoc i najlepszego w nowym roku

1. Nie gram już trochę czasu więc nie jestem w pełni na bieżąco z informacjami, ale kojarzę coś, że ten początkowy, podbity gear co się go dostaje na wczesnych levelach ma służyć graczom do ~55-65lvl? @Velkoz21 zapewne wie lepiej, na pewno jednak w okolicach 65lvl będziesz już musiał szukać nowego ekwipunku, a uprzedzając pytanie: obecny maksymalny level to 75;
  2. Reshanta jest dostępna od 25lvl, była to zawsze strefa PvPvE. Dolny poziom był przeznaczony na ~25-35 (?), a górny z tego co pamiętam powyżej 45lvl. Nie jest to jednak miejsce do expienia, znacznie lepiej Ci będzie pójść do Brusthonin (Asmodian) lub Theobomos (Elyos) i tam levelować do 50lvl na którym to udajesz się do Gelkmaros (Asmodian) lub Inggison (Elyos);
  3. Jedyne co mi się kojarzy z tym to kampania, która wymagała użycia Temporal Stone (obecnie "Artefact Activation Stone" w wersji ENG i "Kamień Aktywacji Artefaktów" w wersji PL). Można go było wycrafcić w Alchemii na poziomie 199p lub kupić od innych graczy/z Brokera. Jeśli masz legion to możesz poprosić kogoś o pomoc, może się znajdzie jakaś dobra duszyczka, która pomoże bo nie jest to aż tak drogie w tworzeniu. Możliwe jednak, że piszesz o czymś, co wprowadzili po patchu 4.8 - w takiej sytuacji moje informacje są nieaktualne.
  • Lubię 1

1. W trakcie samej gry przecież dostarczany jest Ci gear.
Odbierasz 'listy'? Centralnie koło paska ze skillami masz ikonke.

2. Nie, nie wiem wgl co Cię podkusiło, aby tam iść.
Lvluj śmiało za pomocą złotych questów, dobijaj granatowymi, a od ok 56 idź na BT.
Niech ktoś z legionu potrzyma Ci grupę, ubije Ci pierwsze bossy, a Ty sobie sam poubijasz mobki na dopalaczu expa.
Dla Ciebie to będzie kwestia 2-4h jak wbijesz 65.
W międzyczasie ponadrabiasz złote questy i tyle.

3. Odpowiedź masz wyżej.
Chodzi o Temporal Stone'a.

Poczytaj trochę tematów na forum.
Opisywałem tu sposoby na lvling do 70 bodajże + najszybszy sposób na wbicie 65.

• Lubię 1

Autor tematu Napisano (edytowany)
Dnia 4.01.2018 o 03:58, Velkoz21 napisał:

1. W trakcie samej gry przecież dostarczany jest Ci gear.
Odbierasz 'listy'? Centralnie koło paska ze skillami masz ikonke.

2. Nie, nie wiem wgl co Cię podkusiło, aby tam iść.
Lvluj śmiało za pomocą złotych questów, dobijaj granatowymi, a od ok 56 idź na BT.
Niech ktoś z legionu potrzyma Ci grupę, ubije Ci pierwsze bossy, a Ty sobie sam poubijasz mobki na dopalaczu expa.
Dla Ciebie to będzie kwestia 2-4h jak wbijesz 65.
W międzyczasie ponadrabiasz złote questy i tyle.

3. Odpowiedź masz wyżej.
Chodzi o Temporal Stone'a.

Poczytaj trochę tematów na forum.
Opisywałem tu sposoby na lvling do 70 bodajże + najszybszy sposób na wbicie 65.

no od chwili napisania tego postu mam już ten 56 tylko możesz mi rozwinąć skrót BT i od razu napisać co to 

Czytając Twoją wypowiedz stwierdzam że trochę sam sobie zaprzeczyłeś pisząc o tych złotych questach bo osobiście w tej całej Reshancie mam złote questy a ty mówisz abym tam nie szedł no ale powiedzmy że rozumiem 

EDIT:

To ten Ingisson na 57 to już nie opłacalny pomimo że mam jeszcze sporo q do zrobienia(zaznaczam ja nie speedrunner więc mi nie zależy na szybkim wbiciu maxa i do widzenia i kolejna produkcja) 

EDIT1: 

Jednak mam po co siedzieć w tym Ingisson ale teraz moje pytanie jest gdzie jest jakiś statua drakanów znacznik pokazuję w jaskini ale przechodzę z jednego końca jaskini an drugi i nic klikam na młotek który muszę mu wsadzić w rękę i nic

Edytowano przez Lukora

22 godziny temu, Lukora napisał:

no od chwili napisania tego postu mam już ten 56 tylko możesz mi rozwinąć skrót BT i od razu napisać co to 

Czytając Twoją wypowiedz stwierdzam że trochę sam sobie zaprzeczyłeś pisząc o tych złotych questach bo osobiście w tej całej Reshancie mam złote questy a ty mówisz abym tam nie szedł no ale powiedzmy że rozumiem 

BT - Beshmundir Temple - Świątynia Beshmundira. Instancja w Silentera Canyon, do której możesz się dostać w sposób zaprezentowany na obrazku (mapa dla Ely):

10b42218eacfcd3193ac8ae0.jpg

BT to instancja na dole tej mapy. Tak jak napisał Velkoz, będziesz potrzebował kogoś do podtrzymania Ci grupy i pomocy z bossami - poza tym jest to dobry sposób na exp jeśli nie chcesz robić więcej questów z Ingisson.

Nie ma zaprzeczenia.

Robisz questy złote, natomiast nie siedzisz w reshancie po to, aby tam farmić moby.
Jedziesz z kampanią i tyle.

Akurat w reshancie nie siedzisz zbyt długo.
To chyba nawet godzina misji nie jest.

Co do BT - Kolega wyżej objaśnił.
Jest to świetny sposób na podbicie expa do tego 65, bo w sumie... kampanii na przedziale 56-65 nie masz zbyt wiele, bardzo szybko nadrobisz.
Ewentualnie rób wszystko po kolei tzn dobij sobie z 56 na 61, uzupełnij wszystko w międzyczasie, a potem znowu dobijasz lvl/dwa i uzupełniasz.

Dawno nie grałem i nie pamiętam już rozkładu wszystkich złotych questów, ale bez problemu to sobie nadrobisz lub po prostu będziesz robił na bieżąco w momencie, gdy nie będziesz miał osoby do podtrzymania Ci grupy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1524006
Użytkowników: 1192954
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: Partizanto