Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PatrykExTrEmE

P2W?

Polecane posty

Witam, mam ochotę zagrać w Hearthstone i stąd moje pytanie czy jest to gra P2W? Czy jestem w stanie stworzyć wszystkie karty dostępne w grze nie wydając żadnej złotówki?

• Lubię 1

@PatrykExTrEmEHeroes of the Storm to chyba jedyna gra MOBA, która w takim stopniu umożliwia graczowi zdobyć praktycznie każdy przedmiot bez wkładu finansowego.
W moim przypadku walutę premium wykorzystuje jedynie do "boosterów", które trochę przyspieszają proces zdobywania doświadczenia. Wszystkie skiny, postacie, skrzynki bez problemu zdobędziesz tylko grając ;)

Autor tematu Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Damian napisał:

@PatrykExTrEmEHeroes of the Storm to chyba jedyna gra MOBA, która w takim stopniu umożliwia graczowi zdobyć praktycznie każdy przedmiot bez wkładu finansowego.
W moim przypadku walutę premium wykorzystuje jedynie do "boosterów", które trochę przyspieszają proces zdobywania doświadczenia. Wszystkie skiny, postacie, skrzynki bez problemu zdobędziesz tylko grając ;)

Pomyliłeś gry :D, ja piszę o Hearthstone - gra karciana a nie o Heroes of the Storm.

Edytowano przez PatrykExTrEmE

Średnio bym powiedział. Mozna grać śmiało f2p ale nastaw się na baaaaardzo długi grind (1-2 lata)

F2P 100%, oczywiscie mozesz kupic za hajs pakiety, ale rownie dobrze mozesz kupic za golda. Nie ma czegos takiego ze kupujesz za hajs odrazu legendarne karty, przygody mozesz kupic za hajs (unikalne karty) albo za gold w grze, tylko ze trzeba grindowac, ale wszysstko da sie zrobic :) ja gram juz jakis czas nie wlozylem ani ZL w gre, a mam wiekszosc przydatnych mi kart :)

Grałem w chuy czasu w tą grę i jest p2w, blizzard stara się czy też kombinuje by było mniej kart i łatwiej było je pozyskać ale tak się nie da. Żebyś mógł grać kilkoma deckami z topki(czyt. najbardziej grywalnych talii patcha) to musisz grindować w chuy ewentualnie mieć w chuy szczęścia.

Dnia 23.10.2017 o 16:42, bizo97 napisał:

Grałem w chuy czasu w tą grę i jest p2w, blizzard stara się czy też kombinuje by było mniej kart i łatwiej było je pozyskać ale tak się nie da. Żebyś mógł grać kilkoma deckami z topki(czyt. najbardziej grywalnych talii patcha) to musisz grindować w chuy ewentualnie mieć w chuy szczęścia.

Skoro grałeś w "chuy czasu" to powinieneś mieć większość kart.

Bez wydawania pieniędzy na początku będzie trochę trudno, ale po jakimś roku gry spokojnie dasz radę budować decki z topki.

Miałem póki nie sprzedałem całego swojego konta, blizzard leci sobie w kulki z ich grami. Nie podoba mi się ich aktualna polityka, uważam że nie przykładają się tak jak kiedyś do fixów itp. Hearthstone odpaliłem parę tygodni temu i trzeba na prawdę trochę pograć by cokolwiek tam mieć(czytaj grindować, bo jak inaczej to nazwać?).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518874
Użytkowników: 1189776
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: Adi2k17