Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

IgorZklanu

Problem

11 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Po wylądowaniu tekstury budynków są rozmazane, fps spadają bardzo mocno. Mogę nawet przez ściany przechodzić. Gdy wszystko się załaduje (po ok 2 min) fps i tak są niskie, bo w polu mam około 20 fps. Czy gdy dokupię 8gb ram problem zniknie?

Procesor: Pentium CPU G3258 3,20GHz

Karta graficzna: Radeon R7 240 (Wydajność podobna do GTX460)

RAM 6Gb

Dysk HDD

nie dziw się , gra korzysta z większej ilości procesora twój jest do lola albo cs'a

Np w bf1 grając 5v5 ,a grając 32v32 spadki fps też są i widać różnice w grze gdzie jest 100 osób tym bardziej potrzeba dobrego pc.  Musisz kupic po prostu nowy komputer twój nie ma szans.

beznadziejny komputer ja wydałem na swój 2.000 zł ,a w GTA V na ultra mam 80 fps ,a ten nie wiem udzwignie pugb

chłopie jak nie umiesz składać kompa to sie nie bierz za to . Bo jak widzę jak przeplaciłeś i co ty złożyłeś to krew mnie zalewa :D wejdz na morele i tam sie dowiesz wszstkiego

jak nie robiłeś tego to nawet się nie bierz bo tylko zepsujesz coś albo przepłącisz z 1000zł  ,  wejdz na YT wpisz kanał morele i tam masz gotowe komputery i tam kup. Jeżeli naprawdę nie posiadasz wiedzy to ewentualnie napisz coś może wymyslimy/.

Dnia 10.10.2017 o 20:01, IgorZklanu napisał:

To jak mam wybrać komponenty?

pisałem, stwórz temat tutaj: https://www.mpcforum.pl/forum/794-sprzęt-kupno/, nie jakieś morele, gdzie pewnie polecają zestawy z części zalegających na magazynach

570 nawet nie jest konkurentem 1060, 580 jak już

taki sam zestaw w danej cenie nie zawsze jest dla każdego dobry, jak ktoś np. gra tylko w cs'a to nie warto mu do zestawu wkładać takiej 1070 kosztem cpu, bo gra tego nie wykorzysta, gdzie w innych grach może być inaczej

Edytowano przez Ork Czarodziej

Dnia 10.10.2017 o 19:59, kamilos1234567 napisał:

beznadziejny komputer ja wydałem na swój 2.000 zł ,a w GTA V na ultra mam 80 fps ,a ten nie wiem udzwignie pugb

chłopie jak nie umiesz składać kompa to sie nie bierz za to . Bo jak widzę jak przeplaciłeś i co ty złożyłeś to krew mnie zalewa :D wejdz na morele i tam sie dowiesz wszstkiego

80 fps na ultra? w kompie za 2tys XDD,chyba w rozdzielczosci 640×480

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518441
Użytkowników: 1189476
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: koxbot