Witam, otrzymałem BAN IP nie ukrywam, że za używanie HACK Premium od systemcheats czyli nie byle jakie. Nie pomaga zakładanie nowego konta, ukrywanie IP, nie działają programy typu hide VPN czy też changer IP.
Moje pytanie przy tak: Czy jeśli kupię zewnętrzna kartę ethernet USB lub pod PCI Express to będę mógł grać normalnie czy to ban na płytę główną? I jeszcze dodam że zmiana adresu MAC nie pomogła.
Jedyna opcja to kupienie nowej karty ethernet lecz czy będzie skuteczne?
Pozdraw