Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

33 postów w tym temacie

Kuźwa mogłem nie wyjebywać tej Twojej mapy, bo by się teraz przydała xD oraz pokazałbym, że nie warto płacić, bo może ładne, ale wykonanie mapy od strony technicznej tragiczne, także nie polecam.

// Edit nic w przyrodzie nie ginie xD nie usunąłeś z dysku googla jeszcze :<

Więc chcąc, by post by merytoryczny i argumentujący moją opinie o Twoich usługach, powiem jeszcze, że mapa wygląda ładnie, ale tylko na screenach, bo jedyne co robi profesjonalnie to screeny.:)

Fw9I0Ux.jpg

to jest ss z mapy koloseum, odjeżdżając od jakiekolwiek ściany koloseum, widzimy paskudnie wyławiającą się ziemie. I to jest pikuś, gdyż mapa nie zawierała wszystkich propertisów od obiektów, efektów, tekstur, modeli. 

Można odnieść wrażenie, że nie znasz się na technicznych rzeczach po samej rozmowie (nie wspominając, że kontakt fatalny, pewnie masz dobry, gdy ktoś chce zapłacić i potem podziękować, bo lamusy nie patrzą na syserr lub log). Także kolejnym argumentem są sprawy techniczne, dla przykłady, w pliku w texturset do mapy pobierasz wszystkie tekstury jakie używasz w WorldEditorze, wiem, że tak Ci wygodnie, ale to wygląda paskudnie i mało optymalnie. 

Aż szkoda mi pisać jak Twoje mapy żle wyglądają, więc wrzucę po prostu mapę (przy okazji, tam coś o prawach autorskich też wiedza by Ci się przydała)

https://mega.nz/#!PFIGQKzK!eLO5iGmDEbcEySduqebRt-qA1IVEHTgTZfy-D8asR7k
https://www.virustotal.com/#/file/ea62c61189b034699050a151b2a4742c35326658eee02788a8023c641fba995b/detection

Ps. Najważniejsza w sumie sprawa. Ten profesjonalista obiecuje, że mapę będziesz miał tylko Ty (wasz serwer), lecz tak nie jest xDD

Pozdrawiam cieplutko.

Edytowano przez NoName#2
Dodany skanik <3
1 osoba lubi to

2 godziny temu, Beseran napisał:

Skoro modele dostępne są gdzieś w interencie to każdy może z nich korzystać bez jego wiedzy, ale jak już chcesz wypuścić serwer a na nim będą bronie, które widzisz na mojej stronie no to raczej taki serwer nie ma prawa startu. 

Forum Metin2 nie składa się tylko z metin2dev. Proponuję dobrze poszukać! :) 

Bez zbędnego spamu.

Tak na dobrą sprawę, żaden serwer nie ma prawa startu.

3 godziny temu, Saphire. napisał:

Nie pisałeś, dlatego zapytałem.

Dlaczego będziesz rozdawał bronie, które należą do dzekona?

Czepiasz się chłopaka jakiejś błahostki. "Terenzo" też rozdawał bronie, nawet zbroje i całe postacie umieszczając pliki serwerowe i nikt się nie pytał, dlaczego rozdaje coś, co należy do ludzi "metina". Walczyłeś o prawa tych ludzi tak, jak teraz walczysz o "dzekona"? Ludzie nie szanują praw autorskich, a dobrym tego przykładem są serwery metina, więc nie udawajmy, że jest inaczej, bo jest to po prostu śmieszne.

53 minuty temu, Tatsumaru napisał:

Tak na dobrą sprawę, żaden serwer nie ma prawa startu.

Czepiasz się chłopaka jakiejś błahostki. "Terenzo" też rozdawał bronie, nawet zbroje i całe postacie umieszczając pliki serwerowe i nikt się nie pytał, dlaczego rozdaje coś, co należy do ludzi "metina". Walczyłeś o prawa tych ludzi tak, jak teraz walczysz o "dzekona"? Ludzie nie szanują praw autorskich, a dobrym tego przykładem są serwery metina, więc nie udawajmy, że jest inaczej, bo jest to po prostu śmieszne.

Ile raz kurwa ten temat ma być przerabiony, jak jesteś amebą umysłową to czemu w ogóle jesteś w tym subforum? Jesteś tu nielegalnie, wypierdlaj w podskokach. 

1 minutę temu, NoName#2 napisał:

Ile raz kurwa ten temat ma być przerabiony, jak jesteś amebą umysłową to czemu w ogóle jesteś w tym subforum? Jesteś tu nielegalnie, wypierdlaj w podskokach. 

Skup się i przeczytaj jeszcze raz co napisałem...

7 minut temu, Tatsumaru napisał:

Skup się i przeczytaj jeszcze raz co napisałem...

Przeczytałem i odnoszę się głównie do ostatniego zdania.

3 minuty temu, Tatsumaru napisał:

No i nie bardzo ci się udało zrozumieć...

Ile razy mam potwierdzać, że przeczytałem, zrozumiałem i udało mi się wyciągnąć wnioski. Może Ty nie czaisz o co mi chodzi z tym bulwersem. xD

Edytowano przez NoName#2

Przed chwilą, NoName#2 napisał:

No i nie bardzo ci się udało zrozumieć...

13 minut temu, NoName#2 napisał:

Ile razy mam potwierdzać, że przeczytałem, zrozumiałem i udało mi się wyciągnąć wnioski. Może Ty nie czaisz o co mi chodzi z tym bulwersem. xD

Dobra dobra nie kombinuj, zwróciłbyś chociaż honor.

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Temat został wyjaśniony i nie widzę sensu dalszej rozmowy..

Nigdzie nie udostępniłem modelów od Dzekona.. 

Podałem mu link.. jeżeli będzie chciał to napiszę do gościa co je wystawił i może coś z tym zrobią..

Jeżeli ktoś jeszcze ma chęć się pruć to zapraszam na priv.. 

1 osoba lubi to

Panowie, apeluję o zachowanie kultury i powstrzymanie się od dalszych dyskusji odchodzących od tematu oraz flamewaru, bo w innym wypadku będę zmuszona podjąć mniej przyjemne działania. :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518441
Użytkowników: 1189476
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: koxbot