Hejka, mam na imię Kasia i chciałabym zostać GM na waszym serwerze metin2. Może coś napiszę o sobię: Mieszkam w małej wsi, która liczy ok 900 mieszkańców, na ogół zajmuje się graniem w gry, a także jestem Technikiem w dziedzinie Tibii! Mam lat 19, uczę się w szkolę Informatycznej. Czy mam doświadczenie jako GM? Tak mam, ponieważ byłam już GM na innych serwerach metin2 i znam komendy oraz pomagam przy grafikach, przy robieniu stron/forum ponieważ znam HTML oraz PHP a także znam się na Questach. I