Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Damian

#99 Tygodnik MPCforum - Już niedługo setne wydanie! Statystyki forum oraz Albion Online!

11 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

logo.png

7tQlC9l.png

Dużo osób zarzuca MPCforum, że po aktualizacji silnika diametralnie spadła liczba użytkowników. Dementujemy te plotki, jak donosi@Lord Makinliczba userów stoi na prawie identycznym poziomie jak przed aktualizacją skryptu forum. Czemu na liczniku owa liczba jest mniejsza? Wynika to z tego, że w poprzednim systemie statystyki na forum pokazywały liczbę użytkowników w ostatnich 60 minutach, aktualnie ten moduł się zmienił i statystyki forum pokazują aktywnych użytkowników dostępnych w ciągu ostatnich 15 minut. Samo forum działa już o wiele szybciej, jego kultura pracy się z dnia na dzień zwiększa i pozwala na większą swobodę korzystania z forum. Aktualne braki wynikają z wyłączonych większości dodatków na czas realizacji zadań, które musi wykonać skrypt forum w celu całkowitego przeniesienia się ze starej wersji IPB, jest to godne uwagi rozwiązanie, ponieważ dodatkowe dodatki mogą spowalniać cały proces. 

l68ffvG.png

olympus.png

SMITE od daty swojego wydania w dalszym ciągu korzysta ze starych rozwiązań technicznych. DirectX 9 oraz jedynie 32-bitowe wsparcie nie służyło optymalizacji gry na nowszych sprzętach. Ten fakt ma się już zmienić w nadchodzącym patchu opatrzonym numerkiem "4.13", jest to pierwsza część wielkiego projektu aktualizacji gry. Najnowsza wersja SMITE będzie bezproblemowo wspierać urządzenia 64-bitowe oraz bibliotekę programistyczną DirectX 11. Jak zapowiadają twórcy ma to poprawić stabilność rozgrywki oraz poprawić warstwę wizualną produkcji. Sprawdziliśmy to! Nowy system działa bez zarzutu o ile na naszej starszej konfiguracji w obecnym wydaniu SMITE gra działała na prawdę bardzo wolno, tak teraz uruchomienie gry nie sprawia większych problemów i cieszyliśmy się stabilną ilością klatek na sekundę. Aby nowości nie było mało, programiści zadbali też o osoby, które dawno osiągnęły 30. poziom na swoich kontach! Od teraz wprowadzony zostanie system, który powiększa liczbę poziomów do 160. Więcej informacji na temat projektu znajdziesz w specjalnie przygotowanym temacie na MPCforum! 

rLrojw0.png

ao.png

Już za kilka dni, a dokładnie 17 lipca pojawi się premiera nowej gry "Albion Online". Rozgrywka osadzona została w średniowiecznym świecie. Gra jest całkowicie zależna od użytkownika, który sam decyduje jakie i z czego stworzy swoje przedmioty, elementy zbroi czy też różnorodną broń. Dołącz do rozgrywki i rywalizuj z innymi poszukiwaczami przygód w walkach, zdobywaj różne terytoria i daj się porwać zbieraniu, handlowaniu czy też tworzeniu.

Czym się chwalą twórcy gry?

Rozbudowany system walk!
Wojny GVG, bitwy PVE oraz walki PVP.
Określane jako intensywne, emocjonujące i rozbudowane.

Ekonomia w rękach graczy
Wspieraj swoją gildię osadzając się na prywatnej wyspie
i oddaj się systemowi rozbudowanej ekonomii. Odkrywaj, zbieraj i poluj.
Handluj towarami z graczami na całym świecie!

Posiadłości
Zbuduj dom i urządź go według swojego gustu!
Twój własny kąt w Albionie!

Indywidualizacja postaci
Wykreuj postać taką, jaką sobie wymarzysz! Nie ma klasy = nie ma ograniczeń.
Eksperymentuj, dopasuj swoje gusta do stylu gry. Koniec z monotonnym schematem!

Niebezpieczny świat
Odkryj nieumarłych, demony piekieł i doświadcz
królewskich sił ekspedycyjnych!

Wieloplatformowość
Gra dostępna na: Windows, Mac, Linux, Android 
wszyscy gracze grają na jednym serwerze w olbrzymim świecie!

cPtPo82.png

Jakie są Twoje wrażenia na temat nowej gry? Czytałeś już coś na ten temat? Zamierzasz zagrać? A może chcesz się podzielić czymś ciekawym co wyczytałeś odnośnie tej gry, a nie ma o tym w artykule. Więcej informacjihttps://albiononline.com/pl/home

HcksFR3.png

8.png
Ze stanowiska lektora w grupie MPCNews odszedł@Elevatenatomiast w grupie MPCFacebook nastąpił przełom ponieważ nowym liderem został @PGS
W zeszłym tygodniu swój okres próbny zakończyła @Maja.. która tym samym została moderatorem działu TeamSpeak

sub.png

re.png

Niedawno otrzymaliśmy wiadomość, że niejaki @kubekowopuścił swoje stanowisko lidera grupy MPCFacebook. Po forum krążą różne plotki na temat jego zarządzania grupą i powodem jego rezygnacji. Rzadko się zdarza, że liderzy odchodzą ze swojego stanowiska, myślicie, że pożegnał się z nim ze swojego wyboru czy może z przymusu? Niezależnie od tego z jakiego powodu już nie pełni danego stanowiska mamy nadzieję, że powiedzie mu się jak najlepiej a może jeszcze kiedyś zawita w szeregi MPCForum. Dziękujemy za wiele nowych inicjatyw oraz pomysłów, które wprowadził do grupy i stały się one cegiełką aktualnej działalności grupy. Od tego tygodnia na miejsce Kubekowa wejdzie @PGSktóry świetnie spisuje się na posadzie moderatora, liczymy, że jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy i podoła podniesionej poprzeczce

1.png

5 osób lubią to

Już niedługo setne wydanie.
Kto, by pomyślał, że wydając pierwszy tygodnik, dobijemy do tak okrągłego wyniku.

"Rezygnacja z przymusu czy z wyboru?" Co to za nagłówki xDDDDD

3 osoby lubią to

Wybitnie słabe ;c

5 osób lubią to

Masakryczne. Z mojego puntu widzenia denne jak wszystkie te wypociny które nie wiem czemu mają służyć - więcej tu lania wody niż na maturach z polskiego... Moja skromna opinia - te tygodniki - śmiechowniki nigdy nie mały dla mnie sensu bo nic sensownego w nich nie ma i nie było. Coś co kompletnie się do tego nie przydaje - równie dobrze można wywalić baner na pół strony z informacją "AGENT X wyleciał z moda ... albo sam się zwolnił z wolontariatu bo nikt mu nie zapłacił albo nie wiem... " - na to samo wychodzi. Kogo to interesuje ze kubekow poszedł  / albo miał dość tej szopki i sobie odpuścił ?/ albo stwierdził ze mu się nie chce... gdybania które do niczego nie prowadzą jak podawanie takich informacji - sorry ale już parafialne tygodniki czy szkolne gazetki robione przez "pierwszaków" zawierają czasami ciekawsze "kwestie"... 

Pewne sprostowanie z mojej strony - gdyby faktycznie z tymi "statystykami" było tak jak mówicie... To działy czy też subfora jak zwał tak zwał ... nie były by puste i coś by sie działo :D Dla przykładu... kiedyś największy dział forum - metin. Obecnie - aktywność moderacji .... nie istnieje... W dziale siedzi może... z 10 osób  do max 20 na dobę i ciągle te same osoby, a wczesniej ludzie siedzieli tam czekając na "kiełbaski" jak przy grillu ! ...  A teraz nawet prezentacji ludzie nie chcą dawać z serwerami bo i tak nikt tu nie zagląda... Moderacja ma dział w dupie ( no czasami , raz na 2 tygodnie Kubek się pojawi i coś zrobi... chyba... )  :D Wirusy , syf a zgłoszenia idą w eter...

Inne działy - wystarczy przejrzeć forum jest praktycznie to samo... . Wiec sry - takie bajki że to tylko aktywność z 15 minut... to chyba nie te czasy kiedy każdy na tym forum łykał wszystko jak leciało... 

Next - forum dalej zamula.... Ludzie praktycznie tu nie wchodzą... zobaczyć kogoś z moderacji graniczy z cudem... 

Co do całej reszty... przed aktualizacją forum kulało... ale przynajmniej działało jakoś w miarę rozsądnie. Po Aktualizacjo na nowe IPB... forum przeszło kompletną amputację kończyn i czołga się resztkami sił. 

I tak reasumując - PiSuary siad - tygodniki i podawane w nich informacje bardziej przypominają TVPinfo czy Wiadomości / Panoramę w TVPis niż coś rozsądnego i rzeczowego. Bo z mojego punktu widzenia tak samo jak we wspomnianych programach / kanałach informacyjnych więcej bzdur i śmiechu czy "propagandy" ( no co do Tygodników to może zbyt mocne szufladkowanie i określenie ) niż rozsądku i ciekawej czy rzeczowej "informacji". Po prostu lanie wody żeby "coś pokazać".  Ludzie ( resztki ludzi ) siedzą na tym forum i kogo może obchodzić ze LIDER MPC FB czy jakiegoś działu zrezygnował... I dumanie nad powodami jego odejścia... To prawie jak komisja w sprawie aber gold czy reprywatyzacyjna - gdybanie i śmiech... 

Nisko "dział" upada próbując karmić tekstami i "felietonami" tak niskich lotów... 

Dziękuję i dobranoc :)

2 osoby lubią to

Odszedłem z wyboru, byłem liderem prawie rok :) Rozwiewając plotki, wyjechałem do roboty za granicę na 2 miesiące i mam za słabego neta, żeby dalej prowadzić moją "straszną" dyktaturę, o której krążą plotki. 😁Pozdrawiam moje miśki z grupy i życzę im powodzenia! 

ps. PGS'a od dawna przygotowywałem, więc na 100% da sobie radę 😆

1 osoba lubi to

Ahhhh Ostatni dwucyfrowy Tygodnik MPCforum. Czekam na #100 Wydanie :D

Dno i wodorosty, stek bzdur które nie mają krzty prawdy. Smieszne jak lider który to prowadzi, pozdrawiam forum które ogląda w ciągu dnia z 200 ludzi, bo gdyby było ich więcej to dział MT2 nadal miałby pod czymkolwiek po 20 odpowiedzi a teraz nawet 2 odpowiedzi ciężko się doczekać. na 100 tygodnik napiszcie prawdę, może będzie ciekawsza.

Dnia 16.07.2017 o 21:35, kubekow napisał:

Odszedłem z wyboru, byłem liderem prawie rok :) Rozwiewając plotki, wyjechałem do roboty za granicę na 2 miesiące i mam za słabego neta, żeby dalej prowadzić moją "straszną" dyktaturę, o której krążą plotki. 😁Pozdrawiam moje miśki z grupy i życzę im powodzenia! 

ps. PGS'a od dawna przygotowywałem, więc na 100% da sobie radę 😆

Nikt nie będzie tęsknił misiu <3 

Dnia 16.07.2017 o 19:25, iksDeeikSdE napisał:

Next - forum dalej zamula.... Ludzie praktycznie tu nie wchodzą... zobaczyć kogoś z moderacji graniczy z cudem... 

To, że Nas nie widzisz nie oznacza, że nas nie ma ;)

Dnia 15.07.2017 o 22:54, PGS napisał:

"Rezygnacja z przymusu czy z wyboru?" Co to za nagłówki xDDDDD

PS. Jesteś słabym liderem <3 

Może i ludzi jest faktycznie tyle samo patrząc na statystyki, ale gołym okiem zerkając na ruch w działach widać zupełnie co innego.

Postarajcie się na 100 wydanie :11_blush:

• Kto przegląda   1 użytkownik

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0