Czy jest tutaj ktoś na tyle umiejętny, żeby przepisać kod z tej strony? https://classic.the-west.net Kod wygląda na prosty, można z niego zrobić fajny serwer do zarobków i do gry.   Jest rzesza ludzi co by wróciła na klasyczny serwer, ale ten powyższy jest tylko na chwilę, parę dni i zamykają więc się nie opłaca. Ja talentu programowania nie posiadam więc tego nie zrobię, ale jak nie wy to kto inny zrobi, może..