Witajcie, dzisiaj chciałbym oznaczyć, że poszukuję New Adminów na Serwer TS3. Nasz serwer szybko się rozwija i licze na normalnych ludzi. Od razu mówię, że będą Avanse z New Admina   Wymagania: Ogarniania podstaw TS3 Minimalnie 14 lat (możliwe wyjątki) Kultura osobista Aktywność oraz Stały kontakt z Administratorami   ____________________________________________ Zapraszam do kontaktu na PW