Witajcie, dzisiaj chciałbym oznaczyć, że poszukuję New Adminów na Serwer TS3. Nasz serwer szybko się rozwija i licze na normalnych ludzi.
Od razu mówię, że będą Avanse z New Admina
Wymagania:
Ogarniania podstaw TS3
Minimalnie 14 lat (możliwe wyjątki)
Kultura osobista
Aktywność oraz Stały kontakt z Administratorami
____________________________________________
Zapraszam do kontaktu na PW