Hej, mam pewien problem nie grałem w csa jakoś od ponad pół roku i mam ogromny prawie 10x spadek fps w dół, zawsze grałem na wysokich ustawieniach graficznych miałem wtedy 200fps+ Dziś gdy zainstalowałem na nowo csa wchodzę do gry i mam 30-50 fps Zaktualizowałem sterowniki karty graficznej (nvidia gtx 960) dalej dupa czy ktoś mógłby mi poradzić?