Witam miałem format niedawno jedyną grą jaką chcę mieć jest nasza ukochana liga ale niestety po pobraniu tych pierwszych 1/2 etapów co ważyły około 6 gb odpaliłem clienta mogę się zalogować ale mam taką jakby aktualizację która do cholery waży 14 gb :3 nie mam zamiaru pobierać 14 gb z prędkością 400 kb/s -_- Wie ktoś dlaczego??? to według mnie nie jest normalne :\ Link ze scr dla niedowiarków https://zapodaj.net/6424041de74ed.png.html{{champion:28}}