Skocz do zawartości
Damian

Temat starszy niż 6 miesięcy

Polecane posty

Cześć.
Co myślicie o tym, aby wprowadzić ostrzeżenie przed napisaniem postu w temacie w którym nie pojawił się żaden post w przeciągu ostatnich 6 miesięcy lub dłużej? 
Widziałem to na jednym zagranicznym forum, trochę to spolszczyłem w celu wizualizacji pomysłu.

akM-ZKpsTXqLx_nou515eg.png

• Lubię 3

Na tak, chociaż zazwyczaj jak ktoś odkopuje tak stary temat, to nie po to, żeby w nim napisać coś bez sensu :D

• Lubię 5

Fajny pomysł, jestem za. 

• Lubię 1

1 godzinę temu, Marchwj napisał:

Na tak, chociaż zazwyczaj jak ktoś odkopuje tak stary temat, to nie po to, żeby w nim napisać coś bez sensu :D

Ludzie trafiają też z wyszukiwarek dla których nie ma znaczenia data ostatniej odpowiedzi. Propozycja jak najbardziej ok

• Lubię 2

Zdecydowanie za, gdy trafia się z wyszukiwarki bardzo często nie zwraca się uwagi na daty.

5 godzin temu, Marchwj napisał:

Ty chyba nowy na tym forum jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, zdarzają się sytuacje gdzie wchodzi ktoś w temat i nawet nie zauważy, że przedawniony i dostaje ostrzeżenie.

• Lubię 1

Jestem no ok. Ale takie tematy powinny byc zamykane dopuki autor nie odblokuje. Lepsza opcja to mozliwosc zablokiwania tematu przez autora. Ale przy obecnym burdelu jestem na NIE OGARNIJCIE WPIERW TEN SYF BO W TUTORIALACH MOZNA ZNALESC PYTANIA I INNY SYF 

• Lubię 1

Ja jestem przeciwko. Nie które dyskusje potrafią być aktualne.

• Lubię 1

Tak. Jeśli ktoś będzie chciał dodać coś wartościowego, to ostrzeżenie nie będzie dla niego problemem, a być może zniechęci trochę tych, którzy tematy "odkopują" niczego do nich nie wnosząc.

• Lubię 1

Nie. Na forum nie dajmy ostrzeżeń za wypowiadanie się w starych tematach. Od dawna na forum nie ma czegoś takiego jak odkop. Póki post nie łamie regulaminu, to nie ma mowy o otrzymaniu ostrzeżenia.

• Lubię 1

Ale cześć osób chyba nie doczytała o co chodzi w tym pomyśle. Miało by to wyglądać tak, że po prostu przy dodawaniu odpowiedzi wyświetlała by się ramka/popup z informacją że ten temat ma więcej niż 6 miesięcy. Jeżeli użytkownik chciałby tak czy inaczej dodać swoją odpowiedź to miałby taką możliwość.

• Lubię 2

14 godzin temu, tripipi napisał:

Nie. Na forum nie dajmy ostrzeżeń za wypowiadanie się w starych tematach. Od dawna na forum nie ma czegoś takiego jak odkop. Póki post nie łamie regulaminu, to nie ma mowy o otrzymaniu ostrzeżenia.

Również.

• Lubię 1

Pierdolicie Hipolicie. Nie ma odkopu ale jak typo mi napisze w temacie GÓWNO zamiast kreatywnego posta to w sumie go ukarzę ale taki znak by się przydał, dla tych mądrzejszych po prostu ;) 

• Lubię 1

Jak najbardziej na tak, opcja by się przydała dla nowych. Wtedy przed napisaniem posta sprawdzą czy temat nie wyczerpał się.

Dnia 10/24/2017 o 01:37, tripipi napisał:

Nie.

Ja bym sugerował coś w guście "ostatni post w tym temacie jest starszy niż x miesięcy". Za wprowadzeniem.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1531489
Użytkowników: 1200440
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: lowfti
Okienko zamknie się za 5 sekund...