Opinia o ABot
1 Czerwca 2017
Witam chciałbym zapytać o waszą opinię na temat aplikacji ABot na serwer teamspeak3. Ponieważ chciałbym ją zakupić dlatego że słyszałem o niej kilka dobrych opinii. Ale chcę się upewnić więc pytam większe grono na ten temat.
10 odpowiedzi