Witam, cześć i czołem. Tak jak w temacie, szukam dobrego Technika! Który spełni moje wymogi. Między innymi: Posiadanie umiejętności zainstalowania mBota (wyśle mu go) zaufanie, licencja. Więcej na PW. W zamian za pewnie dobrą atmosferę oraz wysoką rangę. Tak dla zachęty, już to będzie mój 3 TeamSpeak, jeden z nich nazywał się SpeakCenter +150 ludzi i drugi GamesTS 70+. To co teraz tworze będzie czymś lepszym niż pozostałe TeamSpeak'i mogę śmiało powiedzieć, że cel to pon