Witam, cześć i czołem.
Tak jak w temacie, szukam dobrego Technika! Który spełni moje wymogi.
Między innymi: Posiadanie umiejętności zainstalowania mBota (wyśle mu go) zaufanie, licencja. Więcej na PW.
W zamian za pewnie dobrą atmosferę oraz wysoką rangę.
Tak dla zachęty, już to będzie mój 3 TeamSpeak, jeden z nich nazywał się SpeakCenter +150 ludzi i drugi GamesTS 70+.
To co teraz tworze będzie czymś lepszym niż pozostałe TeamSpeak'i mogę śmiało powiedzieć, że cel to pon