Obecnie mpcforum na moim ekranie jest za wielkie, wszystkie litery jak dla osób z wadą +3D, awatary dziwne kwadratowe ze śmiesznym zaokrągleniem, a ilość dostępnych lajków ucięta. Co zrobić, żeby dało się to czytać? Pamiętaj, że ten poradnik został przygotowany dla przeglądarki firefox, twój schemat w stylish może się trochę różnić, jeśli nie masz ff, to na pewno nie będzie tam czegoś takiego jak "-moz-document", ale ważna jest zawartość tego bloku, zadziała na każdej nowszej przeglądarce.