Skocz do zawartości

Fotel gamingowy

Polecane posty

Cześć.
Poszukuję solidnego i przede wszystkim wygodnego fotela gamingowego, gdzie maksymalne obciążenie to 120/130 kg.
Jeżeli chodzi o cenę, to max 700 zł.

Edytowano przez Husoc

maybenow.png

Gamingowy? xD Chleb gamingowy również kupujesz?

Polecam krzesło MARKUS z IKEI, 500zł wygodne i solidne.

Wszystkie gamingowe rzeczy to tylko podnoszenie kilkukrotnie ceny, za coś wartego mniej, niż zwykłe porządne przedmioty.

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Wszystkie gamingowe rzeczy to tylko podnoszenie kilkukrotnie ceny, za coś wartego mniej, niż zwykłe porządne przedmioty.

Idź i k***a napisz do tych wszystkich firm, dlaczego nazwali krzesła gamingowe tak a nie inaczej.  -.-

Słuchawki, myszka czy klawiatura może być gamingowa, ale według Ciebie krzesło już nie? Ech...

Co do tego krzesła Markus, nie podoba mi się. Wygląda na mało solidny, dodatkowo krzesło było testowane na 110kg obciążenia, mi potrzebne jest na 120/130.

maybenow.png

Idź i k***a napisz do tych wszystkich firm, dlaczego nazwali krzesła gamingowe tak a nie inaczej.  -.-

Słuchawki, myszka czy klawiatura może być gamingowa, ale według Ciebie krzesło już nie? Ech...

Co do tego krzesła Markus, nie podoba mi się. Wygląda na mało solidny, dodatkowo krzesło było testowane na 110kg obciążenia, mi potrzebne jest na 120/130.

Wszystko może być gamingowe, wystarczy napisać "gamingowe" i podnieść cenę kilkukrotnie.

MARKUSA sam używam już od ponad roku, dalej w stanie idealnym, do tego ma 10 lat gwarancji.

No ale jak wolisz z sztucznej skórki krzesło gamingowe, gdzie dupa się latem klei, skórka pęka po pewnym czasie, a samo krzesło wyglądające na solidne, rozpada się szybciej niż mógłbyś się tego spodziewać. Bierz gamingowe ;v

Imo, za te pieniądze dobrego fotela "gamingowego" nie znajdziesz.

Te diablo ^ są strasznie chu/jowe. ;v

Myślę, że ten Markus byłby lepszym rozwiązaniem ;d

34239885046803378909.png

"Mówią, że tutaj miłość to paliwo

A ja mam w chuju czy mnie kochają czy nienawidzą."

Chyba mnie namówiliście na ten fotel z Ikei.

I co kupiles? Mam ten sam dylemat brac markusa.materialowego czarnoszarego czy gamingowy diablo x one? Mam wzrosu 187cm i okolo 75kg? 600zl chcialbym przeznaczyc,

Chyba mnie namówiliście na ten fotel z Ikei.

I co kupiles? Mam ten sam dylemat brac markusa.materialowego czarnoszarego czy gamingowy diablo x one? Mam wzrosu 187cm i okolo 75kg? 600zl chcialbym przeznaczyc,

Nad czym się zastanawiasz? Bierz materiałowe, bo się nie kleisz do tego latem, oddychające oparcie masz, które w razie co możesz ściągnąć i wsadzić do pralki po upalnym lecie. A to sztuczne coś z "gejmingowego" fotela? Co najwyżej próbować pozszywać jak Ci zacznie pękać :v

Bierz, markusa gdzie masz zapewniony dobry produkt i długą gwarancje co też daję nam informacje o jakości tego fotelu. Lepiej sobie darować jakieś pro " gejmingowe " fotele... Już wolałbym kupić sobie fotel samochodowy i go przerobić :D 

• 3 lata później...
  • 1 miesiąc później...

Markus całkiem niezły.  Ikea nie ma na takie meble nigdy promocji, aczkolwiek warto jest kupić nawet w swojej cenie bo wykonanie porządne. Jedyne zastrzezenia jakie mam to podłokietniki, guma jest kiepskiej jakości oraz się brudzi. No i nie jest zbyt dobrze wyprofilowany dla osob wysokich.

Sam poza tym wole fotele w skórze syntetycznej. Bardziej mi sie podobaja jesli chodzi o sam wyglad, skóra jest dla mnie rownież bardziej komfortowa. Ale to jak już wiadomo kwestia gustu. 

Dobrze jest przejrzeć sobie meble tutaj https://www.mebletkaniny.pl/signal-krzesla-cat-417  W sklepie mają spory wybor. 

Edytowano przez edkar

• 5 miesięcy później...
  • 4 miesięcy później...

Ja odkopię temat i od siebie polecę sprawdzoną markę - Diablo X 🙂  Fotel gamingowy powinien mieć oczywiście super trzymanie pleców i mniej więcej dopasowanie do Twojego wzrostu. Nie patrz tylko na kolor i światełka ewentualne tylko na E R G O N O M I Ę! Nie niszczcie sobie pleców skoliozą czy innym paskudztwem. Sprawdź sobie ogólnie artykuły i aktualne porównania. Tutaj widziałem fajny artykuł https://chairpc.pl/rankingi/5-najlepszych-foteli-gamingowych-do-300-zlotych/ więc na pewno znajdziesz coś dla siebie w małym budżecie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...