Skocz do zawartości

Polecane posty

Bota mogę powiedzieć, że jest dobry, trochę kopia darmowej wersji Abota.

Mam pytanie nie mogłeś stworzyć własnego core tylko zrobić kopie z darmowej wersji Abota ?

Pozdrawiam.

Edytowano przez Sprint!@

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

Bota mogę powiedzieć, że jest dobry, trochę kopia darmowej wersji Abota.

Mam pytanie nie mogłeś stworzyć własnego core tylko zrobić kopie z darmowej wersji Abota ?

Pozdrawiam.

Nie wiem czy ty tera zartujesz? Pobierz sobię najnowszą wersje i powiedz co jest skopiowane?

@[email protected]

Edytowano przez Catha

Core od razu widać, że został on skopiowany z darmowej wersji Abota.

Człowieku nie wiem kogo ty próbujesz oszukać lub co udowodnić, niech własciciel abota sie wypowie bo widać ty czytać nie potrafisz.

@artur8889 - Czy skopiowałem to z Abota?

@[email protected]

Bot dobrze sprawuję się na serwerze nie mam do niego zastrzeżeń, napisałeś nowy core i o to chodzi, czy swoje nie jest lepsze? Polecam bocika ;).

Bot dobrze sprawuję się na serwerze nie mam do niego zastrzeżeń, napisałeś nowy core i o to chodzi, czy swoje nie jest lepsze? Polecam bocika ;).

Jest dla tego napisałem własne które należy do mnie. Wiec niech mi kolega pokaze ze skopiowałem to mu medal dam.

@Catha obserwuję dev. tego BOT'a od początku i zastanawia mnie jedno.

Nie wiem jakie masz motywy w pisaniu owej aplikacji, bo gadanie rzędu "żeby było innym lepiej" jakoś mnie nie przekonuje, przynajmniej nie jeśli chodzi o ilość godzin supportu i pisania oraz testów takiej aplikacji. Nikt za darmo, kto szanuje siebie i swoją pracę nie robi tego typu rzeczy, więc za samo to masz lekki szacun. Druga strona medalu, z takim czymś mógłbyś stworzyć własny serwer, oferując rzeczy o których inni moga pomarzyć, nie wiem czy to Ci przeszło przez myśli :P

Ogólnie życze powodzenia, kod przejrzałem, ale tak jak mówiłem wcześniej, powtórzę i teraz - jest jeszcze parę rzeczy do zmiany / napisania w sposób lepszy, ale to uznaje że wiesz, sądząc po Twoich wypowiedziach. Powodzonka :)

Autor tematu wyraźnie wstawił update wersji bota, wystarczy przejechać do góry.

Hm Bocik ładnie Śmiga bez zarzutów, Czekam na następnego update.  W configu Bym dodał język polski bo  nie każdy użytkownik MpcForum zna Angielski.

Edytowano przez .wieszok

Człowieku nie wiem kogo ty próbujesz oszukać lub co udowodnić, niech własciciel abota sie wypowie bo widać ty czytać nie potrafisz.

@artur8889 - Czy skopiowałem to z Abota?

@[email protected]

Ja nic nie chce udowodnić ani oszukiwać.

@Catha obserwuję dev. tego BOT'a od początku i zastanawia mnie jedno.

Nie wiem jakie masz motywy w pisaniu owej aplikacji, bo gadanie rzędu "żeby było innym lepiej" jakoś mnie nie przekonuje, przynajmniej nie jeśli chodzi o ilość godzin supportu i pisania oraz testów takiej aplikacji. Nikt za darmo, kto szanuje siebie i swoją pracę nie robi tego typu rzeczy, więc za samo to masz lekki szacun. Druga strona medalu, z takim czymś mógłbyś stworzyć własny serwer, oferując rzeczy o których inni moga pomarzyć, nie wiem czy to Ci przeszło przez myśli :P

Ogólnie życze powodzenia, kod przejrzałem, ale tak jak mówiłem wcześniej, powtórzę i teraz - jest jeszcze parę rzeczy do zmiany / napisania w sposób lepszy, ale to uznaje że wiesz, sądząc po Twoich wypowiedziach. Powodzonka  :)

Jaki mam powód tworzenia tej aplikacji? Jak kiedyś zaczynałem z ts3, było to już dawno tematu lecz pamietaj że nie chciałem wydawać hajsu na aplikacje do ts3, szukałem i szukałem. Wszystko pieknie jeden tworzył nagle opusćił swoj własny temat i zaczął robić wszystko dla hajsu. Moje postanowienie są proste, udostępnie aplikacje która będzie dobra za darmo lecz dorobie z 35 nowych funkcji w premium która będzie kosztowała mniej niż te wszystkie mboty, bo wiem że dużo osób chce stworzyć ts3 a nie ma hajsu.

Edytowano przez Catha

@Catha ogólnie widać że starasz się to osiągnąć. Jedna propozycja odemnie - czill out. Twoje wypowiedzi wydają się chaotyczne a czytając Twoją odpowiedz na moją wypowiedz odniosłem wrażenie że uznałeś mnie za swojego wroga czy coś w ten deseń. Nie każdy kto choć lekko Cie skrytykuje - choć według mnie zrobiłem to konstruktywnie jeżeli wogóle moje słowa można uznać za krytykę), musi być Twoim wrogiem. Takie osobiste zdanie, end of topic :)

Jeszcze a propos wersji premium, czy przewidujesz jakąś datę i/lub cenę ?

Pozdrawiam

Edytowano przez Pantoflarzek

Pani Kasia

@Catha ogólnie widać że starasz się to osiągnąć. Jedna propozycja odemnie - czill out. Twoje wypowiedzi wydają się chaotyczne a czytając Twoją odpowiedz na moją wypowiedz odniosłem wrażenie że uznałeś mnie za swojego wroga czy coś w ten deseń. Nie każdy kto choć lekko Cie skrytykuje - choć według mnie zrobiłem to konstruktywnie jeżeli wogóle moje słowa można uznać za krytykę), musi być Twoim wrogiem. Takie osobiste zdanie, end of topic :)

Pozdrawiam

Hmm daty dokładnie nie wiem lecz wiem że będzie testowa beta którą będzie miała pokazać każdemu jak to wygląda, a co do ceny to max 50/60zł ale to już na inny temat.

Co do mojej wypowiedzi to możesz tak myśleć ale wrogów to ja nie posiadam i nie mam zamiaru nikogo mieć za wroga, po prostu pisze to co mam na myśli :P 

A hejterów to ja kocham bo bez nich by było nudno :)

Życzę samych sukcesów w rozwijaniu owej aplikacji.

Cieszy mnie to, że takie aplikacje są udostępniane za darmo.

Powodzenia!

@Catha

Pozdrawiam

Co do wersji premium (przynajmniej tej pierwszej) to myślę, że to chwilę potrwa, tą dość szybko pisaliśmy, bo akurat ja miałem dość dużo wolnego czasu. A premium trzeba perfekcyjnie dopracować :)

Fajny bot, innym dupe ściska bo robisz konkurencję :D Za darmo

Fajny bot, innym dupe ściska bo robisz konkurencję :D Za darmo

Hmm dziękuje że tak sądzisz :) Myślimy że damy rade się przebić przez tą fale hejtów :)

Smieszy mnie opinia na temat "plagiatu" configu czy cora..
Core, został cały przepisany, a sam config jest/był podobny do configu mBota z kilku bardzo prostych powodów

• Przejrzystość
  • Funkcjonalność itp

Każdy kto miał do czynienia z mBotem, albo jakimkolwiek botem premium wie, że cfg musi być przejrzyste bo sie potracic mozna, zreszta sam mBot 1 funkcje ma opisana, drugiej nie ma, zwykly Kowalski który nie miał styczności z taką konstrukcja sie zgubi i bot bedzie sie sypac... 

Ja propsuje za inicjatywe i jak tylko ogarne sobie jakiegos locala, to sprawdze wydajnosc i na PW podesle co jest do poprawy.
<like it>

Bot działa bez zarzutu ale ciekawi mnie jedno jakie funkcje będzie miał xbot premium.

Edytowano przez Emos76

Bot działa bez zarzutu ale ciekawi mnie jedno jakie funkcje będzie miał xbot premium.

Wszystko będzie napisane w niedalekiej przyszłości, jednak potrzeba trochę czasu bo nie pisze się bota w 1 dzień tylko to praca na kilkadziesiąt godzin. Na pewno będą funkcje z darmowej wersji tylko bardziej urozmaicone i będą miały więcej opcji :)

Niedługo opiszę wersje premium lecz nawet jak będzie wersja premium to standard będzie ulepszana jak i naprawiana.

Edytowano przez Catha

Dobra daje poprawioną funkcję get_private_channel, która we wcześniejszej wersji dawała head channel admin na wszystkich wolnych kanałach. Plik z funkcją należy podmienić za stary w include/functions/second_instance.

Download

Skan

Edytowano przez RazorMeister

Dobra daje poprawioną funkcję get_private_channel, która we wcześniejszej wersji dawała head channel admin na wszystkich wolnych kanałach. Plik z funkcją należy podmienić za stary w include/functions/second_instance.

Download

Skan

Dzięki za poprawkę wszystko już działa poprawnie :D

Pani Kasia

Download

Skan

Jeżeli coś jeszcze znajdziesz daj znać :)

Edytowano przez Catha

Download

Skan

Jeżeli coś jeszcze znajdziesz daj znać :)

Jak na razie bot spełnia się wzorowo więc żadnych doniesień nie mam :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...