Skocz do zawartości

Kilka pytań dot. M2Bob'a

acc00

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! 

Jako, ze Kamer chwilowo nie dziala, pomyslalem o tym, ze moze dam szanse M2Bobowi, szczerze mowiac, nigdy z niego nie korzystalem, mam konta, nad ktorymi troche juz pracuje, nie chcialbym stracic ich w jakis glupi sposob, prosze, powiedzcie mi w ogole z czym ten hack sie je? Sa darmowe wersje? Co oferuja? Jakies warte uwagi funkcje, ktorych nie ma u kamera? Przyblizcie mi prosze nieco jak to wszystko wyglada, chce troszke sie dowiedziec zanim zaczne go ewentualnie uzywac, wszelkie linki rowniez mile widziane. Pozdro :)

Darmowa wersja nic nie oferuje, no może tyle co darmowe autołowy wbudowane w kliencie metina...

Premium natomiast oferuje bardzo dużo, bez premki to nie masz co pobierać nawet.

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Darmowa wersja nic nie oferuje, no może tyle co darmowe autołowy wbudowane w kliencie metina...

Premium natomiast oferuje bardzo dużo, bez premki to nie masz co pobierać nawet.

a nie ma jakiegoś cracka? xD

Wiem, że kiedyś xenobota pod tibię dało scrackować i wisiały na forum linki, to może do m2bob też wiszą?

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Kilka pytań dot. M2Bob'a   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...