Witam bardzo i na wstępie wszyscy którzy czytają ten post dziękuje za poświecenie chwili czasu!
Dobra więc to ostatni mój projekt w życiu minecraft jak nie wypali to już nie będę zrobił kolejnych serwerów i zostawię mc w koszu już na zawsze...
Wiem ze jest dużo serwerów takich jak
Hardcore i easyhc ale czy ludzie pamiętają stare czasy tych serwerów?
Kto by pomyślał ze na serwer hardcore kupi się vipa kiedyś to było śmieszne teraz tylko ludzie chcą hajs brać i tylko tyle a nie dają