Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 706 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

hqdefault.jpg

Poszukuję grafika na stałe na TS-STARS.PL
Kontakt : TS-STARS.PL , FB : Starsowicze, GG : 56351769
Wymagania:

- tworzenie banerów
- robienie podobnych grafik na kanały https://zapodaj.net/images/c5cfaba21ba44.png
- banery animowane

Każdemu grafikowi za dobry baner zapłacę i grafikę na kanał

Edytowano przez Natanez

Pani Kasia

imgQ4U4.png

Nie polecam współpracy z tym serwerem, mają dużo online, bo się nieuczciwie reklamują, a jeśli admin jakiegoś serwera pójdzie z chęcią wyjaśnienia problemu, to zamykają się na swoim kanale i rozdają bany ^^

Nie pozdrawiam.

imgQ4U4.png

Nie polecam współpracy z tym serwerem, mają dużo online, bo się nieuczciwie reklamują, a jeśli admin jakiegoś serwera pójdzie z chęcią wyjaśnienia problemu, to zamykają się na swoim kanale i rozdają bany ^^

Nie pozdrawiam.

Dokładnie, dodatkowo: http://www.mpcforum.pl/topic/1586273-ts-starspl-czyli-kolejny-s%C5%82aby-serwer/page-1

Nie polecasz współpracy jakoś mam współprace z MultiGaming serwerownią CS i nie narzekają po za tym to reklamowali się dawni admini tego ts3 których wywaliłem z administracji Pozdrawiam :)

Nie polecasz współpracy jakoś mam współprace z MultiGaming serwerownią CS i nie narzekają po za tym to reklamowali się dawni admini tego ts3 których wywaliłem z administracji Pozdrawiam :)

Na pewno ktoś ci uwierzy że nick Information/informator  to twoja była administracja, gościu reklamujecie się i to żywcem na każdym serwerze.

Mógłbyś podać więcej informacji, czego potrzebujesz i w jakim stylu na pw? 

Natanez XDDD

Serio znowu tu przylazłeś? M*nda jakich mało, nie polecam współpracy z tym człowiekiem, kradnie, oszukuje co najgorsze to u niego macie. Wiem, bo pracowałem z nim kiedyś, jezu jakie on bajki wymyślał.

Co do reklam  - jaka była Administracja? Sam jesteś script kid, walisz ddosy, robisz shut down'y serwerów no halo nie odbieraj se prestiżu i nie chowaj się za innymi. Skoro taki zdolny jesteś to czemu teraz udajesz niewiniątko? xD

Edytowano przez Pantoflarzek

Natanez XDDD

Serio znowu tu przylazłeś? M*nda jakich mało, nie polecam współpracy z tym człowiekiem, kradnie, oszukuje co najgorsze to u niego macie. Wiem, bo pracowałem z nim kiedyś, jezu jakie on bajki wymyślał.

Co do reklam - jaka była Administracja? Sam jesteś script kid, walisz ddosy, robisz shut down'y serwerów no halo nie odbieraj se prestiżu i nie chowaj się za innymi. Skoro taki zdolny jesteś to czemu teraz udajesz niewiniątko? xD

Natanez XDDD

Co do reklam - jaka była Administracja? Sam jesteś script kid, walisz ddosy, robisz shut down'y serwerów no halo nie odbieraj se prestiżu i nie chowaj się za innymi. Skoro taki zdolny jesteś to czemu teraz udajesz niewiniątko? xD

Masz jakiś problem pantoflarz szukam grafika a nie wpierd**** się ciągle jesteś żałosny tyle mam ci do powiedzenia idz lepiej się interesować swoim ts3

Natanez XDDD

Natanez XDDD

Masz jakiś problem pantoflarz szukam grafika a nie wpierd**** się ciągle jesteś żałosny tyle mam ci do powiedzenia idz lepiej się interesować swoim ts3

Halo od tego jest forum żebym ostrzegał przed takimi jak ty, z resztą widać po wypowiedzi jaki to poziom reprezentujesz :D

P.S Skończyłem dyskusję, jakby coś to priv.

Edytowano przez Pantoflarzek

Serdecznie nie polecam serwera jak i współpracy z nim, banda 15-letnich nieudaczników reklamujących się gdzie popadnie.

Pani Kasia

O tym serwerze już chyba wiem z 1000 serwerów, reklamujcie dalej tego ts'a gdzie się tylko da, nie polecam.

Serwer jak i osoba to jedno wielkie dno utrzymywane z kasy Babci.

Nie polecam jakichkolwiek kontaktów z ową osobą.

Rozumiem, że zaliczka wpływa przed rozpoczęciem projektu? Jeżeli nie, to dziękuje za taką współprace.

Użytkownik godny polecenia. Wczoraj wykonałem banner na serwer i dzisiaj otrzymałem zapłatę.

Wiesz że z PSC można się wymienić na doładowanie np. konta PayPal? PSC to jest tylko pośrednik

Wiesz że z PSC można się wymienić na doładowanie np. konta PayPal? PSC to jest tylko pośrednik

Z psc 50 pln masz jakieś 20, więc przeliczniki są po uju opłacalne.

Edytowano przez vest.

Ja dostałem tyle ile zarządzałem. Nie było żadnych cięć, nie wiem o czym piszesz

Pani Kasia

Ja dostałem tyle ile zarządzałem. Nie było żadnych cięć, nie wiem o czym piszesz

Mówię o wymianie psc za np przelew (pieniądze na konto bankowe).

Serdecznie nie polecam współpracy z tym dzieckiem. Wchodzi na inne serwery, reklamuje sie, robi patologie, do tego ma 15 lat :< Loczek, wyjdź stad i sie nie kompromituj bo jak widzisz nie ma na twoj temat zadnej dobrej opinii.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 706 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.