Skocz do zawartości
Lothos

Problem z pingiem

Polecane posty

Witam.

Kolejny raz piszę o pomoc z pingiem w CSie (serwery MMy etc.) 

Z góry mówię - ustawienia RATE zmieniałem adekwatne do Mbps mojego internetu w danej chwili (dniu i w ogóle)

Aktualnie wyniki z speedtestu wyglądają tak: http://www.speedtest.net/my-result/5964259744

Zazwyczaj (przy dobrej pogodzie tzn. bezwietrznie etc.) DL speed jest w granicach 9-10MB a UP Speed w 1,40-2mb. Ping bez zmian w obu przypadkach.

Wiadome, że to od pogody, ale że nie mogę grać na takim internecie bo mi ping skacze do 200-1500? Można to jakoś ogarnąć? Nie bardzo potrafię sobie z tym poradzić, więc proszę o rady. 

Kumpel ma 2x gorszy internet w obecnej chwili (u niego gdy wszystko jest dobrze ma o połowę gorsze statystyki) i gra normalnie, nawet teraz.

Z góry dzięki.

Pani Kasia

Dobra pany, wiem że już trochę czasu minęło, ale znów mam to samo. 

Może trochę krócej: gdy na speedteście mam pobieranie 20mb (tak jak być powinno) to wszystko jest okej, nic nie skacze, ale jeśli - od pogody, trochę DL spadnie - tak do 10mb to ping szaleje. Potrafi mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje? Wcześniej, gdy neta miałem normalnie 10mb wszystko było okej, pingów nie było, a więc dlaczego gdy teraz mam 20mb i spadnie mi do 10mb to mam takie problemy? 

6 godzin temu, Lothos napisał:

Dobra pany, wiem że już trochę czasu minęło, ale znów mam to samo. 

Może trochę krócej: gdy na speedteście mam pobieranie 20mb (tak jak być powinno) to wszystko jest okej, nic nie skacze, ale jeśli - od pogody, trochę DL spadnie - tak do 10mb to ping szaleje. Potrafi mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje? Wcześniej, gdy neta miałem normalnie 10mb wszystko było okej, pingów nie było, a więc dlaczego gdy teraz mam 20mb i spadnie mi do 10mb to mam takie problemy? 

najlepiej skontaktować się z dostawcą internetu.

Utrata pakietów ... Jaki masz internet radiowy?

Podłączenie internetu ? Ethernet, wifi, usb ? 

Speedtest już nieaktualny z linku więc nie wiem czy ping skacze tylko w grze czy na testach również ? 

mi czasem laguje to wystarcza reset pc i smiga

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...