Skocz do zawartości

ATS-graphic.eu - Pełna oprawa wizualna do Twojego projektu!

Polecane posty

Pani Kasia

Niestety jak się chcę obejrzeć projekty to na stronie internetowej portfolio odnosi do umarłych linków.

Pani Kasia

Zamykam na prośbę, ohh wait

zaza.PNG

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

20 godzin temu, kopyteczkoo napisał:

Zamykam na prośbę, ohh wait

zaza.PNG

Portfolio zaktualizowane :)

ats-graphic.eu_sygnatura.png

Pani Kasia

Grafika Marvelia i Neshalie to już kurwa przesadziłeś mordo. ( CHYBA ŻE TAKĄ SAMĄ CHCIAŁ TWÓRCA PROJEKTU - to sorki, oraz współczuje braku pomysłowości dla niego i pluje mu na mordę.) Dałem Tobie zarobić na Marvelii ( gdzie już nie jestem w projekcie bo zrezygnowałem )  ale nie musisz robić prawie tej samej grafiki, mimo to nadal Cie polecam bo lubię Ciebie ze względów starej dobrej znajomości, rozwijaj się owocnie. <3

46310737_494611201047441_744629922759390

46472488_293507711498216_671190501591875

bgfp marvelia.png

AT wyjaśnij mi na gg historię powiązania Matadii, Marveli i Neshalie bo jest to ciekawe...

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

Pani Kasia

Na chwile obecną jest tylko portfolio w temacie, strona będzie za jakiś czas :)

Pozdrawiam

e kiedy kase oddasz za nieskończone grafiki bo na gg nas olewasz? :D 

18 minut temu, harnaś napisał:

e kiedy kase oddasz za nieskończone grafiki bo na gg nas olewasz? :D 

XD grubo widzę

bgfp marvelia.png

Mocno nie polecam, kilka grafik na jedno kopyto, kontakt utrudniony i odpisywanie z łaski. 3x NIE

Nie wiem, ale ja póki co nie mam z nim żadnego problemu - wszystko zrobione w terminie.

Znajdź Nas na FaceBook'u! :9_innocent:

lLjKzYz.png

Polecam jak najbardziej 

Bardzo profesjonalna osoba

Mogę powiedzieć, że jeden z lepszych grafików w Polsce :) 

8 minut temu, {S}zyme{k} napisał:

Hej,
umieszczam ten temat w imieniu administracji serwisu Veloria. Ma on charakter informacyjny oraz stanowi przestrogę na przyszłość dla potencjalnych klientów graficznych usługodawców ze środowiska gry Metin2. Borykamy się z pewnym problemem i można rzec, iż padliśmy ofiarą oszustwa ATS-Graphics. Współpracę z owym grafikiem rozpoczęliśmy wcześniej przy okazji innego projektu. Nie byliśmy z niej zadowoleni, ponieważ sytuacja była podobna do zaistniałej. Tworząc serwer Veloria pragnęliśmy zadbać o szczegóły. Jednym z nich jest niezbędna grafika przeznaczona dla stron serwera, gry, prezentacji i mediów społecznościowych. W trakcie nawiązywania współpracy ze wspomnianą już osobą, ATS-Graphic koszt oferty za najważniejsze ilustracje wynosił 2000zł. Zrezygnowaliśmy z forum, aby odciążyć się kosztami, ponieważ posiadaliśmy wystarczające umiejętności, aby we własnym zakresie dokończyć materiał. Cena spadła do 1700zł, a my weszliśmy drugi raz do tej samej rzeki. Nawiązując współpracę zapłaciliśmy za prace graficzne z góry. a efekt był do przewidzena - otrzymaliśmy niedopracowaną grafikę, która nadaje się do kosza. Klient był pozbawiony okna wczytywania mapy, a grafika przeznaczona do serwerowych plików nie nadawała się do wykorzystania w grze. Skontaktowaliśmy się z nim, informując go o błędach do poprawy i obiecał nam, że sprawdzi te niedociągnięcia. Przyznał, że występowały pewne braki i obiecał nadesłać nam grafiki, lecz ponowna próba kontaktu była niemożliwa - mężczyzna przestał odpisywać na nasze wiadomości. Drugi raz współpraca z tym grafikiem skończyła się porażką. Nie obawiajcie się jednak, pracujemy nad tym, aby i pod tym względem serwer był dopracowany. Ktoś z Was również miał kontakt z ATS-Graphic? Nie uważacie, że niedokończone prace graficzne za taką kwotę i podejście do klienta jest nieuczciwe? Z naszej strony odradzamy współpracę z tym grafikiem i sugerujemy rzetelniejszą selekcję osób, z którymi być może będziecie mieli okazję współpracować. Temat zostaje otwarty, abyście mogli się wypowiedzieć, co sądzicie o tej sytuacji.

Też miałem nieprzyjemną sytuację z tym grafikiem, nie przysłał brakujących zamówionych prac, nie poprawił starych prac - musiałem to zlecić komuś innemu.

A dodatkowo jedynie co zaproponował to śmieszną zniżkę przy kolejnym zleceniu.

Od tamtego momentu nie biorę u niego żadnej grafiki i każdemu odradzam tego oszusta 🙂

1 godzinę temu, Gość napisał:

Też miałem nieprzyjemną sytuację z tym grafikiem, nie przysłał brakujących zamówionych prac, nie poprawił starych prac - musiałem to zlecić komuś innemu.

A dodatkowo jedynie co zaproponował to śmieszną zniżkę przy kolejnym zleceniu.

Od tamtego momentu nie biorę u niego żadnej grafiki i każdemu odradzam tego oszusta 🙂

Algade, jeżeli nie sprawdzałeś tematu w którym cytowałem Twoją wypowiedź, to proszę wkleję to tutaj: 

"Cześć

Dokładnie - te sytuacje były z września, był to bardzo ciężki okres w moim życiu, nie chce się tłumaczyć, a tym bardziej nic pisać publicznie.

Jedyne co mogę zrobić to przeprosić osoby poszkodowane i gwarantować rekompensatę, bardzo proszę o indywidualne skontaktowanie się ze mną przez forum/gg."

Nie wiem skąd to wytrzasnąłeś "jedynie co zaproponował to śmieszną zniżkę przy kolejnym zleceniu." Liczyłem na Twój kontakt, żeby odpowiednio wynagrodzić Ci moją ubiegłą sytuację zdrowotną, niestety nie doczekałem się.

Sprostowanie do wypowiedzi "{S}zyme{k}" wkrótce się pojawi ;)

Pozdrawiam.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...