Skocz do zawartości

Sunwell 3.3.5a Progressive x1 International

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 588 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

Mi Sunwell kojarzy się z gimbazą i chamstwem. Pamiętam jak wszedłem po przerwie, pierwszy df i od razu wyzywali się po matkach i tak dalej. Ale to nie wina serwera choć słyszałem, że obecna administracja jest kiepska i jeden z GMów zachowaniem i tym co/jak robi wygląda na 13 latka. Ale i tak Sunwell jest przykładem dla reszty polskich privów. Nie wiem tylko czemu na zagranicznych ludzie dyskutują, wymieniają się spostrzeżeniami na temat gry wszystko fajne a w Polsce zawsze cebula w temacie i się każdy jedzie przez 80 stron. Na szczęście na mpc póki co nie. A z innej beczki, progressive czyli co, będą cata dawać?

Zacznijmy od tego, że oni tylko markę zabrali gotową. Strona przez wiele dni  od startu nadal próbowała odliczać godziny do startu. Mówcie sobie co chcecie większość rzeczy dostali na złotej tacy, ale oni i tak powiedzą jak wielką, wręcz heroiczną pracę wykonali. Przykro mi nie umywacie się w umiejętnościach do poprzedniej administracji.

giphy.gif

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 588 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...