Skocz do zawartości

Nintendo 3DS - jakie polecacie?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 744 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siemka, słuchajcie bo chciałbym se kupić to nintendo lecz nie wiem jakie.

Jakie mi polecacie przy okazji wyślijcie link do allegro. Żeby tani był :)

Pokémon Polish Community

Pokémonowy serwer Discord!

Pani Kasia

New 3DS = najlepszy, ale kosztuje najwiecej, z tym ze wiekszosc gier i tak wychodzi na kazdego. (jest tam troche wydajniejszy, ma cpada itp, zobacz w google)

3DS = Juz chwile ma, ale dalej dobry sprzet, znaczy bez szalu, ale gry odpala, o to chodzi chyba, cnie?

^^^^^^--------------------Sa jeszcze wersje 3XL = (czasem roznia sie wyposazeniem, np przy zwyklym 3ds dostajesz podstawke do ladowania i ladowarke chyba, a do xla juz nie), nie roznia sie praktycznie niczym, oprocz logicznych rzeczy jak rozmiar, tzn glownie chodzi o matryce, ale ona ciagnie wszystko za soba). ^^^^^^^^^

2DS = Niby najtanszy z tej rodziny, normalnie odpala gry, tylko je ma 3D (co szczerze mowiac wbrew pozorom nie jest takim duzym minsuem, bo to tylko bajer na chwile imo), wyglada jak ostrze od toporka, ale zaufaj mi, jest wygodny. Minusy? Nie sklada sie (za to zawiasy nie zuzyja sie ani nic nie rozjebie), problem w tym ze przez to jest mniej mobilny. Nie posiada wersji XL, temu napisalem o nim nizej.

ALE, ALE niby 3DS najtanszy, ale tutaj (jest pare ofert z innymi grami) masz bardzo tanio 3DS + gierek nie dosc, ze dobra to kosztuje sporo, wiec okazja dosc mocna, jest to autoryzowana promocja Nintendo Polska, a wiec znajdziesz takie w paru innych sklepach. https://cdp.pl/nintendo-3ds-white-the-legend-of-zelda-link-between-worlds-sprzet.html

steam: /awesomeplayer1337

Ja mogę polecić ci każdą konsolę przenośną Nintendo. Na każdej są wspaniałe gry. Na 3DSie (na każdym) zagrasz w gry z DSa, a na DS/DS Lite zagrasz w gry GBA zależy w co chcesz grać. New Nintendo 3DS to powtórka z rozrywki, czyli Nintendo DSi, na które wyszło z 5 gier. Jeśli ci zależy na Xenoblades Chronicles 3D bierz New jeśli nie, którego chcesz :)

Pani Kasia

Ja mogę polecić ci każdą konsolę przenośną Nintendo. Na każdej są wspaniałe gry. Na 3DSie (na każdym) zagrasz w gry z DSa, a na DS/DS Lite zagrasz w gry GBA zależy w co chcesz grać. New Nintendo 3DS to powtórka z rozrywki, czyli Nintendo DSi, na które wyszło z 5 gier. Jeśli ci zależy na Xenoblades Chronicles 3D bierz New jeśli nie, którego chcesz :)

Nie powtorka, 3ds new jest bardziej sensownie zrobiony (znaczy "zapgrejdowany") niz dsi. Np c-pad czy jak to tam, nie trzeba juz podlaczac tego ustrojstwa, ktore pare gier wymaga. (re) 

steam: /awesomeplayer1337

Przy okazji można wspomnieć, że zwykły 3DS nie ma czytnika Amiibo na dolnym ekranie, i trzeba dokupić oddzielny podłączany. Jeżeli się nie mylę, to modele New już mają w sobie ten czytnik w dolnym ekranie.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 744 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...