Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Alfik

Smite - ogólna dyskusja o grze

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 285 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Dnia 1.04.2018 o 18:04, Damian napisał:

Zbieracie skrzynki ze streamów? :P

Nie, po co to komu. xD

Pani Kasia

Troche mi się Smite znudził 

Ano, większy fun jest grając na smurfie, kiedy okazuje się, że w sumie wszyscy z Twojego i przeciwnego teamu są na smurfach i o wiele lepsza rozgrywka jest na Conq w przedziale lvlowym 1-10, niż na normalnych rankedach. :v

Mnie pomału też już zaczyna nużyć w szczególności teraz gdy matchmaking jest popsuty i mając ten 143lv mam gry z 30+   a drugim czynnikiem jest to ze obecnie mam bana jeszcze na 80 godzin xD .  Ale z drugiej strony kocham nowy skin do Artio nie mogę się doczekać  aby nim zagrać 

1 godzinę temu, Lukora napisał:

Mnie pomału też już zaczyna nużyć w szczególności teraz gdy matchmaking jest popsuty i mając ten 143lv mam gry z 30+   a drugim czynnikiem jest to ze obecnie mam bana jeszcze na 80 godzin xD .  Ale z drugiej strony kocham nowy skin do Artio nie mogę się doczekać  aby nim zagrać 

No ten skin do Artio to im wyszedł, muszę przyznać. Ale fakt - matchmaking ssie. Dzisiaj grałam sobie na smurfie, gdzie mam 8 lvl i byłam w teamie z gościem, co miał 110+, że już nie wspomnę o enemy, bo tam to jakiś diamond był. :v 

Przeszedłem z Lola na Smite (xbox one), i uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Community jest tam o wiele lepsze, gracze nie trollują, jak już to wyjdą z gry, ale dalej można ugrać grę 4v5 jak się ma zgraną drużynę.  Brakuje mi tylko dramowych gemsów jak w Paladins dla przykładu. Skiny są świetne. Nic tylko grać  :D

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 285 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...