Skocz do zawartości

7.x Blackhand.pl - pierwszy polski serwer Legion

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 654 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Pani Kasia

Boże ludzie zlitujcie się, a może zamiast tak durnego pieprzenia i gadania ale gówno itp. to może skontaktować się z ludźmi i współpracować, aby serwer działał poprawnie??

Ci którzy nawięcej gadają gówno robią, aby tylko siać zament.

Ja tam bardzo się cieszę, że chcą coś zrobić, abyście wy durne dzieciaki mieli Legion za free -.-

Boże ludzie zlitujcie się, a może zamiast tak durnego pieprzenia i gadania ale gówno itp. to może skontaktować się z ludźmi i współpracować, aby serwer działał poprawnie??

Ci którzy nawięcej gadają gówno robią, aby tylko siać zament.

Ja tam bardzo się cieszę, że chcą coś zrobić, abyście wy durne dzieciaki mieli Legion za free -.-

Człowieku nie wiesz o czy gadasz, a tym ostatnim rozwaliłeś mnie totalnie ^^

Jeżeli pomogłem Daj + I'll be happy :)

Wystarczy kliknąć :)

giphy.gif

Pani Kasia

A Ty mnie też bardzo bawisz, sam się bawiłem jeszcze Wotlk-iem i wiem ile to jest roboty usunąć jakiś bug z gry, więc nie mów mi ile wkładu potrzeba, żeby coś naprawić. Jak sam nie wiesz to się nie wypowiadaj..

Ten dzieciak jak go nazwałaś czyli pewnie ja, grał już w legion. Buggion to nie to samo co legion. Ci ludzię zajmują się od lat serwerami i NIGDY nic nie działo na prawdę sprawnie.

giphy.gif

Możliwe jeżeli uraziłem Cb to przepraszam, faktycznie nie grałem na ich serwerach, widać źle się biorą za robotę ;/ (SZKODA) bo jeżeli zebrałaby się grupa osób i poświęciła trochę uwagi to mogłoby coś z tego być :)

Co do globa - też grałem i przyznam, że poprawili to co w dreanor zje***i :)

Edytowano przez kamil10krul

Pani Kasia

bizo, mówisz, że zajmujemy się serwerami od lat jako coś negatywnego. A to nie czasem bardzo pozytywna cecha gwarantująca Graczom pełne, długoterminowe wsparcie? Nie podkreśla to tym bardziej naszego bardzo długiego doświadczenia przekładającego się na ilość i jakość fixów jakie aktualnie robimy?

"NIGDY nic nie działo na prawdę sprawnie." - i nigdy nie będzie. Żaden serwer nigdy nie będzie nawet dorównywał blizzardowi z powodu m.in. budżetu i liczby devów, ale to nie znaczy, że zbugowany prywatny serwer nie ma prawa bytu. Na privach nie trzeba wydawać chorych pieniędzy na gównianą gre. Nikt nie ma tak na prawdę prawa wymagać od nas, żeby serwery działały dobrze, bo jest to gra darmowa! Jeżeli na prawdę oczekujesz od privów z online mniejszym od 1000, żeby działały idealnie to pograj na mniejszych serwerach i zejdź na ziemie. ;)

Ravell, sprawnie działał kiedyś sunwell. Pewnie trwajcie w tym co robicie ale za często zmieniacie dodatki przez co zostawiacie za każdym razem nie dokończone ot co. Proponuje Ci przyjąć krytykę na klatę i po prostu robić co robisz. Ty zejdź na ziemię i zajmij się jednym doatkiem a nie zmieniasz co trochę i koniec końców żaden jest nie dopracowany.

Edytowano przez bizo97

giphy.gif

Autor tematu Napisano (edytowany)

Czy Ty czasami nie mylisz serwerów?

Zmieniliśmy dodatek TYLKO raz.

Ile razy mam to jeszcze powtarzać? Co więcej, nie miało to negatywnego wpływu w żaden sposób na dotychczasową pracę - wręcz przeciwnie, dało nam dodatkowego kopa do pracy. Widać, że nie miałeś w ogóle do czynienia z BH bo akurat my robimy wszystko po kolei, nie skupiamy się na żadnym dodatku. Właśnie kończymy draenor tak btw.

Nie przyjmuję Twojej krytyki na klatę bo jest wyssana z palca i poparta jedynie Twoimi dziwnymi przypuszczeniami. Nie wspominając już, ze nie jest konstruktywna i nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości.

To właśnie Ty musisz zejść na ziemie, bo nie masz nawet pojęcia o czym mówisz a jeszcze pouczasz innych (mówię tu o ciągłym wypominaniu mi zmian dodatków nie wiadomo ile, chociaż to nie miało w ogóle miejsca).

Sunwell działał sprawnie bo mieli kase z ogromnych dotacji - przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post jak pisałem o tym co na wpływ na dobrze działający serwer (pomogę Ci - chodzi o pewne dwa istotne aspekty). ;f

Edytowano przez ravell

Nie irytuj mnie, zbierzcie chociaż 400 graczy to Ci uwierzę :) Sunwell miał hajs z dotacji jak już zrobili to co najważniejsze, wiesz dlaczego? Bo dostali w pewnym momencie łatkę "bugwell".

Kończę z Tobą dyskusję i z tym twoim śmiesznym serwerem. Pozdrawiam papa!

giphy.gif

Pani Kasia

Pewnie, że kończysz ze mną dyskusje. Tak jest łatwiej napisać niż się ze mną zgodzić :D

Ale skoro tak to żegnam czule :D

Współczuję tym wszystkim ludziom którzy marnują swój czas zgłaszając bugi na tym serwerze.

Ja zgłosiłem tam całkiem sporo bugów (o ile nie byłem tam w topce osób zgłaszających) ale wiem, że to się w ogóle nie opłacało. Powodzenia dla wytrwałych.

Jak najbardziej się opłacało bo m.in. dzięki Tobie mogliśmy naprawić zgłoszone błędy.
W razie wątpliwości polecam przejrzeć te linki:

Najważniejsze i najnowsze ogłoszenia związane z fixami:

http://blackhand.pl/forum/index.php?/forum/55-development-announcements/

Pełny Changelog do 30.01.17r:

http://blackhand.pl/forum/index.php?/topic/1302-full-changelog/

Naprawione bugi od 09.01.17r.:

https://github.com/Blackhandpl/bugtracker/issues?q=is%3Aissue+is%3Aclosed

Jeżeli po sprawdzeniu powyższych linków uważasz nadal, że się nie opłacało to polecam sprawdzić changelogi innych prywatnych serwerów i porównać je z naszą pracą. Zapewniam, że trudno będzie Ci znaleźć serwer, nad którym pracuje stosunkowo tak mało osób, który będzie można w ogóle porównać.

NIe przytaczaj innych serwerów do swojego bo robisz sobie antyreklame.

giphy.gif

No to bizo, proszę bardzo podaj te serwery składajce się z 2-3 osobowego teamu z żadnymi wpływami z dotacji, na których jest naprawiane choć połowę tego co my robimy (już nawet nie mówię tylko o legionowych serwerach) ;f

Jak zwykle w żaden sposób nie potwierdzasz niczym swojej tezy. Tylko bezwartościowe zdanie niepoparte żadnymi argumentami. "Dyskusja" z Tobą jest niezwykle zabawna :D

Z takim podejściem do ludzi to ty dużo nie osiągniesz.

Edytowano przez MrAdrian976

Wiesz Ravel, dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś dostaje kasę lub nie, liczy się efekt. Boli Cię tyłek tak bardzo, że inni mają dobre serwery i dostają pieniądze bo im się należą za pracę? Nie wnikam. Nie prowadzę żadnej dyskusji z Tobą, po prostu mówię jak jest. Ciesze się, że poprawiam Ci humor. 

Edit: Naucz się chociaż trochę dyplomacji bo z takim podejściem to nawet gimbus z pierwszej klasy nie przyjdzie na twój serwer.

Edytowano przez bizo97

giphy.gif

Autor tematu Napisano (edytowany)

No i właśnie o tym mówię :D Mam tylko nadzieję, że każdy widzi ile warte są te komentarze i każdy ma swój rozum.

Podejście do Graczy i serwera mam bardzo dobre, można powiedzieć, że wręcz wzorowe.

Tylko proszę rozgraniczyć "Gracza" od "szczekacza", który spamuje i bezpodstawnie hejtuje wszystko (nie tylko bh) na różnych forach. Do tych drugich nie mam i nigdy nie będę miał szacunku.

btw. jak czytam Twoje "odpowiedzi" (chociaż w sumie nie można tego nazwać odpowiedziami nawet) to nadal uśmiech z twarzy mi nie schodzi, dzięki! :D 

Edytowano przez ravell

Wiesz co miałem tutaj wymienić wszystkie argumenty od liczby graczy która komunikuje o słabej pozycji serwera po Ciebie który nie radzi sobie z krytyką i nazywa wszystko hejtem, ale oszczędzę Ci rozbijania twojej bańki mydlanej w której żyjesz. Przycisk donate to nie wszystko, są różne darmowe formy reklamy. Ty i tak będziesz się zasłaniał "My nie mamy pieniążków od graczy", Wiesz co jest zabawne? Na siłę próbujesz mi udowodnić, że macie dobry serwer a gdyby tak było to mielibyście ludzi na nim i to jest ostatecznym argument na przeciw któremu musicie stawić czoła. Nie znam poziomu waszych skryptów bo nie zagram na tym serwerze nigdy prawdopodobnie, powód jest prosty, gdyby warto było na nim grać to ludzie by grali. Atlantiss długi czas nie miał graczy ale postarali się chłopaki i graczy przyszło i to przed upadkiem sunwella :) Tego wam życzę a szczególnie Tobie, byś zaczął chłodniej przyjmować wszystko. Brak mi cierpliwości do ludzi takich jak Ty, jak grochem o ścianę.

Edit: Ja rozumiem, że się bardzo staracie i pewnie nie wygląda to tak jak byście chcieli ale nazywanie wszelkiej krytyki hejtem to gruba pomyłka, oby to kiedyś do Ciebie dotarło. Bo to co ja tutaj piszę jest dalekie hejtu. Popatrz sobie na dramy twitchowe czy youtubowe to dowiesz się co to hejt. Liczę, że kiedyś to zrozumiesz.

Edytowano przez bizo97

giphy.gif

Witam witam ponownie po hmm roku czasu :D 

I jak tam idzie na legionie?  Raty x3 za q to musi ich sporo działać 

Do blizzlike dążymy i w takich ratach finalnie będzie stał serwer, ale większość questów zostało już sprawdzone i systematycznie je naprawiamy. Teraz skupiamy się na PVP i PVE a do tego przydają się wyższe raty. ;)

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 654 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...