Skocz do zawartości

Prace nad ElfBot NG 10.90

Polecane posty

Problem jest w tym ze nie czytacie tutoriali. Było wałkowane 8000 razy

Poczytałem poradniki na temat odpalania Elfbota niestety nawet przy czystym WIN 10 nadal istnieje ten problem :3 Po prostu poczekam aż skończy się projekt by on działał prawidłowo jak poprzednie wersje programu. Czekam niecierpliwie oraz dziękuję jako stały użytkownik Elf'a za pracę nad programem. :)

A co jak ktoś ma taki problem jak ja czyli instalator po prostu się nie odpala ? w procesach mam go ale nie mogę zakończyć procesu nawet... Zgodność i uruchomienie jako admin nie pomogło.

Bo to jest problem z antywirusem, u jednego i drugiego

kazesz im jeszcze wylaczyc antywirusy zeby pobierali jakis slaby projekt bota do tibii? Temat do zamkniecia i radzilbym przeskanowac kompa, tym ktorzy sie ponabierali XDD

Edytowano przez Wswswswsws

kazesz im jeszcze wylaczyc antywirusy zeby pobierali jakis slaby projekt bota do tibii? Temat do zamkniecia i radzilbym przeskanowac kompa, tym ktorzy sie ponabierali XDD

Szczerze? Nawet nie mam zamiaru sprawdzać tego bota, bo wiem, ze compi nie wstawiłby gówna i mogę to po prostu zagwarantować.

PS. Jeżeli używałeś dicebota lub cracka z torga to radzę również usunąć, bo przecież robił to compi :makka:

8LTfBGw.jpg

Szczerze? Nawet nie mam zamiaru sprawdzać tego bota, bo wiem, ze compi nie wstawiłby gówna i mogę to po prostu zagwarantować.

PS. Jeżeli używałeś dicebota lub cracka z torga to radzę również usunąć, bo przecież robił to compi :makka:

Nigdy nie mów nigdy.

Ale ogółem przyglądałem się temu i nic nie znalazłem, więc izi tam :D

Ja czekam, aż elfik będzie w pełni sprawny (pewnie jak będzie płatny).

do PXG tez kiedys byl bot, ale autor do update wrzucil syfa i sporo kont nalapal. Nigdy nie wiadomo co w trawie piszczy

do PXG tez kiedys byl bot, ale autor do update wrzucil syfa i sporo kont nalapal. Nigdy nie wiadomo co w trawie piszczy

Mówimy o randomie teraz? Nie znam typa, więc prawdopodobnie tak.

8LTfBGw.jpg

Wypowiem się teraz jako random możecie wierzyć albo i nie. Wasza sprawa.

1. Plik do pobrania jest czysty. Skanery oraz antywirusy takie jak: "NOD32", "Kacpersky", "Avast", "AVG" nic nie wykryły. (Troszkę spędziłem czasu na skanowaniu.)

2. Pobawiłem się w kodzie źródłowym programu nic mnie tam jakoś nie zaskoczyło więc żadnego niepokoju o robaczku jakimś nie ma mowy w pliku.

3. Zauważyłem błędy, które trzeba naprawić lecz mam nadzieję, że autor zna te błędy i je poprawi. (Nie będzie trzeba je poprawiać po becie mam nadzieje.)

4. Jeżeli ktoś pisze na temat torga radze uważać na słowa ponieważ ciemna strefa torga zawsze jest czujna, raz miałem styczność z tym mieć do czynienia bez prawnie lecz do dziś nie wróciłem do tego tematu bo z dziećmi dyskutować nie ma co.

5. Jeżeli Elfbot będzie pełny mam nadzieję, że znajdzie się jakiś crack z przecieku na internecie na co liczę ponieważ autor i tak ode mnie dostanie coś na wsparcie pewnie anonimowo lub nie zależy od pracy prawda? Bez pracy nie ma kołaczy.

Jesteś jakimś moderatorem by rozkazywać zamykać temat? Dla mnie on nie jest do zamknięcia więc wypraszam Sobie takie posty jako człowiek po wykształceniu oraz świece inteligencją jak wszyscy ludzie na tym forum jeżeli nie masz ochoty dalej brnąć w temacie po prostu wyjdź, nikt Cię nie trzyma na siłę. Twoja ortografia mówi za Siebie ile masz lat więc głośno nie będę mówił.

Mówimy o randomie teraz? Nie znam typa, więc prawdopodobnie tak.

Nic nie jest prawdopodobne na tym świecie. By nikt nie pomyślał Sobie, że jestem jakimś profilem co broni tego tematu jak nie wiem co po prostu współczuję autorowi, że ma taki nacisk postów na tym forum i mu współczuje, bo też kiedyś byłem autorem pewnego projektu i każdy potem potraktował jak szmatkę do podłogi więc drugi raz nie dopuszczę do takiego faktu jeżeli coś zobaczę ponieważ też jestem projektantem pewnego projektu w moim życiu.

Bo to jest problem z antywirusem, u jednego i drugiego

A to była głupota ponieważ nawet mamy do czynienia nawet z samoczynnymi aplikacjami informacyjnymi o faktach przed dokonanych na naszym pulpicie. (Google).

Pozdrawiam czekam na finalną wersję oraz przeciek. Nie mam nic do projektu oraz autora bo szanuję i to bardzo lecz nie każdego stać na takie rzeczy. Sami wiecie doskonale. Pozdrawiam.

Edytowano przez PanNosek

Nic nie jest prawdopodobne na tym świecie. By nikt nie pomyślał Sobie, że jestem jakimś profilem co broni tego tematu jak nie wiem co po prostu współczuję autorowi, że ma taki nacisk postów na tym forum i mu współczuje, bo też kiedyś byłem autorem pewnego projektu i każdy potem potraktował

Średnio zrozumiałem ten post, jednak co ma do tego to, że byłeś "projektantem"? To już takie dziwne, że inne osoby również interesują się programowaniem xD?

8LTfBGw.jpg

Nic nie jest prawdopodobne na tym świecie. By nikt nie pomyślał Sobie, że jestem jakimś profilem co broni tego tematu jak nie wiem co po prostu współczuję autorowi, że ma taki nacisk postów na tym forum i mu współczuje, bo też kiedyś byłem autorem pewnego projektu i każdy potem potraktował

Średnio zrozumiałem ten post, jednak co ma do tego to, że byłeś "projektantem"? To już takie dziwne, że inne osoby również interesują się programowaniem xD?

Mój post ma oznaczać, że lepiej mieć się na baczności i uważać na różne zjawiska internetowe. Współczuję po prostu autorowi projektu za trolling odnoszący się do tematu projektu. I współczuję na własnym przekonaniu jak to jest :)

Jakbym chciał komuś przeszmuglować syfa na kompa to bym użył swojego narzędzia (http://everbot.pl/cs/) bez potrzeby bawienia sie w jakieś wyłączanie av.

Antywirusy blokuja elfa bo korzysta z roznych technik podobnych do malware, dll injection, hooki itp

@PanNosek co do tego to przywykłem. Wyślij mi na pw o co dokladnie chodzi z ciemna strefa forum kulinarno-mlodzezowego tort.pl xD

http://elfbot.xyz

ElfBot for 7.72 & 10.90

Jakbym chciał komuś przeszmuglować syfa na kompa to bym użył swojego narzędzia (http://everbot.pl/cs/) bez potrzeby bawienia sie w jakieś wyłączanie av.

Antywirusy blokuja elfa bo korzysta z roznych technik podobnych do malware, dll injection, hooki itp

@PanNosek co do tego to przywykłem. Wyślij mi na pw o co dokladnie chodzi z ciemna strefa forum kulinarno-mlodzezowego tort.pl xD

To jest mało ważne po prostu rób Swoje i czekam na finalną wersję Elf'a bo nie mogę się doczekać no :) Wiadomo kiedy będzie?

no wiesz jest teraz sporo dobrych botow(wind,xeno)

wiec pakowanie sie w przestarzlego bota do ktorego neima zadnych skryptow to jakis dobry pomysl nie jest

( . Y . )

w26yvz-5.png

no wiesz jest teraz sporo dobrych botow(wind,xeno)

wiec pakowanie sie w przestarzlego bota do ktorego neima zadnych skryptow to jakis dobry pomysl nie jest

Jak przerobisz by Windbot był darmowy to oficjalnie Cię ogłoszę skurczybykiem roku bo nawet na VM już nie działa więc co radzisz ;) Lepiej na Elf'a poczekać by można było mieć za darmo :P Lecz wdzięczny za pracę będę co nie miara :)

Edytowano przez PanNosek

• 3 tygodni później...

A ja wieczność szukałem xenobota pod takie wersje. Wielkie propsy! 

@LordCompi - a jak jest z pisaniem skryptów? Tak samo jak elfbot 8.6?

• 4 lata później...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...