Skocz do zawartości

Programista C++, Python, Lua - Systemy - Strony WWW - Pomoc Techniczna!

Polecane posty

Pani Kasia

Poniżej wstawiam screena z rozmowy z jedną z osób, która pisała do mnie "Pomóż, oczywiście za darmo bo ja nie umiem a ty i tak nie masz co robić". Z góry ostrzegam, że takie osoby od razu blokuje. https://scr.hu/52ni/jvqh3

egon_program.jpg

Pani Kasia

Misiek pysiek zna sie na rzeczy, pustak ale ujdzie więc polecam bardzo serdecznie dobrze obeznany w swoim fachu! ;D

Misiek pysiek zna sie na rzeczy, pustak ale ujdzie więc polecam bardzo serdecznie dobrze obeznany w swoim fachu! ;D

Debil xD

egon_program.jpg

Pani Kasia

Chętny do pomocy, polecam :)

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

Pani Kasia

Pozwolę sobie jeszcze raz napisać :) Podejście, jakość wykonania, czas wykonania, kontakt robi wrażenie. Mało tego, piszę na forach rzadko ale tutaj muszę zrobić wyjątek naprawdę osoba znająca się na tym co robi. Warto takie osoby wspierać i polecać innym. Dlatego jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości do tej osoby naprawdę nie wahajcie się nawet na chwilę. Ja będę korzystać z usług puki mam możliwość i zapotrzebowanie. Wielki Pozytyw jeszcze raz dla tego człowieka. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju !  ! :) Pozdrawiam 

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...