Skocz do zawartości
RoyalvFULL

Wady anime

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 278 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

@Zavetti

Popieram dzial literatury (wszelkiej masci ksiazki, opowiadania etc)

Tak jak wczesniej napisalem, japonskie dziela sa c**jowe, ale ludzie ktorzy to ogladaja i "pokazuja" swoje zjebanie gdzie sie da - to sa prawdziwe galgany.

Ale Ty jesteś c*****y pod względem intelektu  %5E%5E.png  %5E%5E.png  %5E%5E.png   :v  :v  :v  Jak oglądałeś gówno to teraz są tego efekty(posty wyżej).

to podaj mi dobre anime/mange ;)

np.

Hajime no Ippo

I dobrze znany DB

Edytowano przez daimao.

Pani Kasia

Dobra, daliśmy sobie po razie

Do konsensusu nie dojdziemy, wy dalej będziecie oglądać chińskie bajeczki a my będziemy was wyzywać. Nie przetłumaczę wam, że to dewiacja i nie ma się czym chwalić, a wy nie udowodnicie mi, że to normalna sprawa i fajna pasja.

Chyba kończe swój byt w tym dziale, wyjście na powietrze póki nie ma jeszcze śniegu i nie pizga niemiłosiernie to fajniejsze zajęcie.

ps. gorsi od was są rowerzyści (ale nie ci normalni, co jadą do pracy albo po parku), więc nie jesteście najgorszym gównem w moim światopoglądzie. szanuje.

@Edit

A, jeszcze pedały i feministki, więc wypadacie poza podium :(. A ja się spinałem jak nie wiem o co :/

To co pisze @Zavetti ... - zgadzam się z nim w większości. Zamiast zachowywać się jak normalny człowiek, który ma inne zainteresowanie to obnosicie się z tym mangozjebstwem jak podupceni, a potem się dziwicie, że każdy wbija w Was c**ja i uważa Was za gówno. Spamicie tym gównem w statusach, postach w pogaduszkach, wymyślacie jakieś pojebane sugestie jak dodawanie mala do profilu(beka w c**j z tego co z tym wyskoczył xD ), tworzenie osobnego działu dla mangogówna. Ogarnijcie się, to jest forum o GRACH i CHEATACH, nie o MANGO/ANIMEGÓWNIE. Spina w każdym temacie o wszystko, ludzie przyjebani jak papa do dechy, troll na trollu, jeden anime wychwala, drugi raz laska potem chłop, potem laska, potem 8 multikont. Pls. To jest wylęgarnia jakichś pojebów. Powinno się w pizdu wypierdolić cały ten dział, to byście się uspokoili... To jest mój ostatni post w tym dziale, chyba, że będę gdzieś wrzucał SAO(^>^).

Edytowano przez sebasku√6

To co pisze @Zavetti... - zgadzam się z nim w większości. Zamiast zachowywać się jak normalny człowiek, który ma inne zainteresowanie to obnosicie się z tym mangozjebstwem jak podupceni, a potem się dziwicie, że każdy wbija w Was c**ja i uważa Was za gówno. Spamicie tym gównem w statusach, postach w pogaduszkach, wymyślacie jakieś pojebane sugestie jak dodawanie mala do profilu(beka w c**j z tego co z tym wyskoczył xD ), tworzenie osobnego działu dla mangogówna. Ogarnijcie się, to jest forum o GRACH i CHEATACH, nie o MANGO/ANIMEGÓWNIE. Spina w każdym temacie o wszystko, ludzie przyjebani jak papa do dechy, troll na trollu, jeden anime wychwala, drugi raz laska potem chłop, potem laska, potem 8 multikont. Pls. To jest wylęgarnia jakichś pojebów. Powinno się w pizdu wypierdolić cały ten dział, to byście się uspokoili... To jest mój ostatni post w tym dziale, chyba, że będę gdzieś wrzucał SAO(^>^).

Weź mu dojeb bo ma Crysisa na avatarze : 

TOPIC

pedalstwo w bajkach powinno być zakazane (i wszędzie indziej też), więc myślę, że to największa wada 

A ten c**j wie co : 

Niech twój kaczyłeb wymyśli lepsze argumenty. :D 

Niczego tu nie bronie, każdy lubi to co lubi, ugaś swój ból dupy i idź zagrać w minecrafta. 

Nie odzywam sie już, Yo  :v  :v  :v  :v

Edytowano przez daimao.

Ogarnijcie się, to jest forum o GRACH i CHEATACH, nie o MANGO/ANIMEGÓWNIE.

Te czasy dawno minęły, teraz mamy multiplayer community forum czyli tak na dobrą sprawę wszystkiego po trochu.

Nawiążę trochę do wypowiedzi Zavettiego.. No cóż, jako że lubię sobie czasem coś obejrzeć to mam wysrane na te twoje mądrości i to jak postrzegasz ludzi oglądający kreskówki (a teraz do zjebów myślących, że anime to nie kreskówki - palnijcie się w czółko, może poprawicie styki w mózgu). Nie mniej jednak równie wysrane mam na debili, którzy najwyraźniej przedawkowali te swoje anime i teraz udają wielkich filizofów czy są zwyczajnymi fanatykami, niczym jakieś ISIS.

Idąc dalej..

@Zavetti

Tak jak wczesniej napisalem, japonskie dziela sa c**jowe, ale ludzie ktorzy to ogladaja i "pokazuja" swoje zjebanie gdzie sie da - to sa prawdziwe galgany.

@daimao.

to podaj mi dobre anime/mange ;)

1. Zapomniałeś dopisać "Moim zdaniem [...]"

2. Jednostki, które to oglądają to nadal zwykli ludzie, co innego jeśli obnoszą się z tym pośród innych, niezainteresowanych tematem.

Czyli na dobrą sprawę zdanie poprawnie napisane, gdyby brakło spójnika "i" to wtedy bym się przyczepił.

Jak oglądałeś gówno to teraz są tego efekty(posty wyżej).

Niekoniecznie, każdy ma inną tolerancję na "takie" rzeczy, jednym się anime spodoba, a innym nie.

Równie dobrze możesz mu dać najlepszą wg. siebie produkcję, a on i tak powie, że to gówno.. I oczywiście ma do tego pełne prawo.

Tak to jest jak się ogląda twór skierowany w młodszą publikę, nie każdy to polubi i posty typu "Oglądasz kreskówki więc jesteś nienormalny" też jakąś rację mają.

Edytowano przez TheMadMan9512

Czytam i nie wiem co mam odpowiedzieć. Odnoszę wrażenie że ludzie tu wypowiadający się mają IQ niższe niż numer buta.

@Zavetti

Czyli co, przyznajesz się że jesteś niedojrzałym bachorem? Dobrze że przynajmniej to sobie wyjaśniliśmy. Przede wszystkim, nie gardzę nikim za inne zainteresowania. Mogę gardzić gwałcicielami, pedofilami czy mordercami, ale kim trzeba być by gardzić kimś i wyzywać daną osobę za to że posiada odmienne zainteresowania? Trzeba być ograniczonym umysłowo prymitywem. Tak dodatkowo to polecam się dowiedzieć czym dokładnie jest dewiacja bo wygląda to idiotycznie, gdy używasz słów, których nie rozumiesz. Dalej, o jakiej znowu misji ty pierdolisz? Jakie uświadamianie czegokolwiek? Wchodzisz do działu anime i obrażasz innych a potem dziwisz się że ludzie bronią swojego dobrego imienia. W każdej grupie znajdą się ludzie normalni i fanatycy. Nie ważne czy ta grupa skupia fanów anime, rapu, westernów czy cholera wie czego jeszcze. Sam osobiście nie lubię ludzi, którzy narzucają innym "Jedyną słuszną" drogę, nie cierpię fanatyków. Nikt tu się nie stara niczego narzucić. Przeczytaj sobie ten temat i zobacz że są tylko 2 typy piszących. Ci, którzy próbują normalnie dyskutować i Ci, którzy nie mają nic lepszego do roboty jak wyzywanie innych. "O patrzcie, pocisnąłem mu za chińske bajki" i co? Ego już wystarczająco połechtane? Odnośnie literatury. Jeśli tak Ci się marzy dany dział to czemu nie napiszesz takiej propozycji do administracji? Jeśli znajdą się jacyś zainteresowani to na 100% taki dział otworzą. Widocznie do tej pory nikt go nie potrzebował.
A czy ktoś tu paraduje i chwali się ile anime już obejrzał i mang przeczytał? Powtórzę, wchodzisz do działu anime i dziwisz się że ludzie tu piszą o anime. To dokładnie tak samo jakbyś wszedł do palarni i przypierdalał się do ludzi że tam palą. No litości, włącz czasem myślenie.

Tak na koniec, odnośnie tego " CHIŃSKIE BAJKI (tak, lubie to słowo, bo jest dla ograniczonych prymitywów, dobrze,że za twoich czasów takich nie było)"  . Prawdę mówiąc w takim wypadku skoro twierdzisz że to słowo jest dla ograniczonych prymitywów przyznajesz się że takim jesteś.

@sebasku√6

Znalazł się kolejny inteligenty inaczej.  Kto się tym obnosi? Przede wszystkim co ci przeszkadza że ludzie o tym piszą? Mają do tego swój dział więc z tego korzystają.   " To jest forum o grach/ cheatach". 
A przeglądałeś może ostatnio działy na MPC forum? Gdyby to było forum tylko o tym to ponad połowę z nich można by było spokojnie stąd wywalić. Ich to się już nie przyczepisz co nie?

Krótko mówiąc większość z osób tu piszących to popierdolone dzieci, które nawet argumentów nie mają. Trzeba być bezmózgiem żeby tak po prostu wyzywać innych i gardzić nimi bo mają inne zaintesowania.

Po co to wszystko? Czujecie się lepsi wchodząc do działu, którego nienawidzicie i obrażając osoby tak piszące? Też mógłbym zacząć teraz jechać po was jak tylko się da i przyczepić się absolutnie

wszystkiego co tylko lubicie ale po co? Idźcie dzieci i nie wracajcie na to forum bo robicie z siebie tylko pośmiewisko.

Co do obnoszenia się wśród ludzi... Forum jak forum, gorzej z cospleyerami anime, którzy pchają się na eventy ze świata gier, to jest przerąbane. 

Edytowano przez indywidualistaA

Czytam i nie wiem co mam odpowiedzieć. Odnoszę wrażenie że ludzie tu wypowiadający się mają IQ niższe niż numer buta.

@Zavetti

Czyli co, przyznajesz się że jesteś niedojrzałym bachorem? Dobrze że przynajmniej to sobie wyjaśniliśmy. Przede wszystkim, nie gardzę nikim za inne zainteresowania. Mogę gardzić gwałcicielami, pedofilami czy mordercami, ale kim trzeba być by gardzić kimś i wyzywać daną osobę za to że posiada odmienne zainteresowania? Trzeba być ograniczonym umysłowo prymitywem. Tak dodatkowo to polecam się dowiedzieć czym dokładnie jest dewiacja bo wygląda to idiotycznie, gdy używasz słów, których nie rozumiesz. Dalej, o jakiej znowu misji ty pierdolisz? Jakie uświadamianie czegokolwiek? Wchodzisz do działu anime i obrażasz innych a potem dziwisz się że ludzie bronią swojego dobrego imienia. W każdej grupie znajdą się ludzie normalni i fanatycy. Nie ważne czy ta grupa skupia fanów anime, rapu, westernów czy cholera wie czego jeszcze. Sam osobiście nie lubię ludzi, którzy narzucają innym "Jedyną słuszną" drogę, nie cierpię fanatyków. Nikt tu się nie stara niczego narzucić. Przeczytaj sobie ten temat i zobacz że są tylko 2 typy piszących. Ci, którzy próbują normalnie dyskutować i Ci, którzy nie mają nic lepszego do roboty jak wyzywanie innych. "O patrzcie, pocisnąłem mu za chińske bajki" i co? Ego już wystarczająco połechtane? Odnośnie literatury. Jeśli tak Ci się marzy dany dział to czemu nie napiszesz takiej propozycji do administracji? Jeśli znajdą się jacyś zainteresowani to na 100% taki dział otworzą. Widocznie do tej pory nikt go nie potrzebował.

A czy ktoś tu paraduje i chwali się ile anime już obejrzał i mang przeczytał? Powtórzę, wchodzisz do działu anime i dziwisz się że ludzie tu piszą o anime. To dokładnie tak samo jakbyś wszedł do palarni i przypierdalał się do ludzi że tam palą. No litości, włącz czasem myślenie.

Tak na koniec, odnośnie tego " CHIŃSKIE BAJKI (tak, lubie to słowo, bo jest dla ograniczonych prymitywów, dobrze,że za twoich czasów takich nie było)"  . Prawdę mówiąc w takim wypadku skoro twierdzisz że to słowo jest dla ograniczonych prymitywów przyznajesz się że takim jesteś.

@sebasku√6

Znalazł się kolejny inteligenty inaczej.  Kto się tym obnosi? Przede wszystkim co ci przeszkadza że ludzie o tym piszą? Mają do tego swój dział więc z tego korzystają.   " To jest forum o grach/ cheatach". 

A przeglądałeś może ostatnio działy na MPC forum? Gdyby to było forum tylko o tym to ponad połowę z nich można by było spokojnie stąd wywalić. Ich to się już nie przyczepisz co nie?

Krótko mówiąc większość z osób tu piszących to popierdolone dzieci, które nawet argumentów nie mają. Trzeba być bezmózgiem żeby tak po prostu wyzywać innych i gardzić nimi bo mają inne zaintesowania.

Po co to wszystko? Czujecie się lepsi wchodząc do działu, którego nienawidzicie i obrażając osoby tak piszące? Też mógłbym zacząć teraz jechać po was jak tylko się da i przyczepić się absolutnie

wszystkiego co tylko lubicie ale po co? Idźcie dzieci i nie wracajcie na to forum bo robicie z siebie tylko pośmiewisko.

@dragranis Szczerze mówiąc to mam wątpliwości czy nie jesteś przypadkiem trollem, ale nawyżej Cię nakarmię.

(kolor cyfry oznacza, że odnoszę się do tekstu, który podkreśliłem tym kolorem. Jakby ktoś nie ogranął.)

1. "Przeczytaj sobie ten temat i zobacz że są tylko 2 typy piszących. Ci, którzy próbują normalnie dyskutować i Ci, którzy nie mają nic lepszego do roboty jak wyzywanie innych" to Ty chyba zaliczasz się do tej drugiej grupy. Jeżeli myślisz, że wyzywanie wszystkich, którzy się z Tobą nie zgadzają w każdym zdaniu od prymitywów i ograniczonych umysłowo dzieci to dyskusja, to sam powinieneś "czasem włączyć myślenie".

2. Wygląda na to, że sam używasz słów, których nie rozumiesz. Za co możesz gardzić pedofilami? Za to, że się urodzili z takimi preferancjami seksualnymi, a nie innymi? Dla Twojej wiadomości pedofil =/= gwałciciel.

3. Tutaj chodzi o to, że pewne gimbusy w dziale "sugestie dotyczące forum" ciągle się domagają, żeby mpcforum stało się forum o tematyce anime. Więc @Zavetti napisał w tym dziale, gdzie takie gimbusy się wylęgają, żeby wyrazić swoją opinię o tym co robią.

4. http://sjp.pl/ironia

5. Był kiedyś taki dział. Ale chyba tak jak piszesz było małe zainteresowanie.

6. Przecież połowa Twojego posta to wyzywanie innych  xD

Edytowano przez Frezer212

Autor tematu Napisano (edytowany)

Ja zalozylem ten temat, wiec proszę o ogarnięcie się. Jak chcecie podyskutować o tym o czym tutaj dyskutujecie to zalozcie nowy temat. W tym temacie nie chodzilo o to żeby sie klocic, czy ogladanie anime jest dobre, czy złe, czy wszyscy ludzie, ktorzy je ogladaja są zjebani, czy moze są też normalni. Tu chodzilo po prostu o to, zeby ludzie, którzy oglądają anime wypowiedzieli się co im się nie podoba w anime. Kłótnie, wyzwiska, określanie siebie wzajemnie sobie darujmy. Po co tworzyć podziały? Cóż.. ludzie zawsze mieli do tego tendencje...

Edytowano przez RoyalvFULL

Frezer czy jak ci tam, jak będe kiedyś kims waznym to cie zatrudnie jako przedstawiciela prasowego, sam bym tego ładniej nie opisał :D Szanuje

Dragocośtam, mogę być niedorozwojem, pasuje mi to, skoro niedorozwoje nie oglądają anime. A ty znajdź sobie jakieś, w którym występuje takie coś jak "dystans do siebie".

A, i temat się nazywa Wady Anime, nie wchodzę w dyskusje o konkretnych serialach czy opiniach bo mnie nie obchodzą. I ja nie mam misji uświadamiania wam, że myślicie źle. Popostu lubię się z was pośmiać.

ps. Słucham rapu i to też jest ograniczone środowisko, tylko różnimy się tym, że ja zdaje sobie tego sprawę. Bo rap to gówno, znajdziesz kilku normalnych wykonawców, ale nie wmawiam na siłę ludziom, że jest z*******y. Jak ktoś mi mówi, że rap to muzyka dla patusów to się z tym zgadzam, wyrwałem się ze schematu i tyle, nie uświadamiam im na siłę, że są w błędzie jak mają inny światopogląd.

hwdp anime 

Frezer czy jak ci tam, jak będe kiedyś kims waznym to cie zatrudnie jako przedstawiciela prasowego, sam bym tego ładniej nie opisał :D Szanuje

Dragocośtam, mogę być niedorozwojem, pasuje mi to, skoro niedorozwoje nie oglądają anime. A ty znajdź sobie jakieś, w którym występuje takie coś jak "dystans do siebie".

A, i temat się nazywa Wady Anime, nie wchodzę w dyskusje o konkretnych serialach czy opiniach bo mnie nie obchodzą. I ja nie mam misji uświadamiania wam, że myślicie źle. Popostu lubię się z was pośmiać.

ps. Słucham rapu i to też jest ograniczone środowisko, tylko różnimy się tym, że ja zdaje sobie tego sprawę. Bo rap to gówno, znajdziesz kilku normalnych wykonawców, ale nie wmawiam na siłę ludziom, że jest z*******y. Jak ktoś mi mówi, że rap to muzyka dla patusów to się z tym zgadzam, wyrwałem się ze schematu i tyle, nie uświadamiam im na siłę, że są w błędzie jak mają inny światopogląd.

hwdp anime 

To się śmiej, ale nie pisz o tym, bo mnie przynajmniej gówno to obchodzi.

nazwa tematu to może i po prostu wady anime, ale cóż, skoro wyjasnilem o co mi chodzilo zakladając ten temat w poscie to nie powinno byc juz watpliwosci, skoro wszystko zostało sprecyzowane.

Nawet nie czytam tego bełkotu z poprzedniej strony bo po co się irytować głupotą innych, ale mogę się jedynie powtórzyć, że ogólna krytyka (bez sensownych argumentów) japońskiej animacji i rzeczy z tym związanych wynika z płytkości umysłu takich osób (dziecinada, trollowanie, prostactwo itp). Takie osoby nie są zainteresowane tematem, nic prawie nie widziały, ale wymądrzać się i pisać głupoty to potrafią.

Anime jak każda produkcja ma jakieś wady. Jednak nie ma co ukrywać, że wciąga niesamowicie bo inaczej nie byłoby aż tylu fanów na całym świecie. Niestety istnieje wielu bezmyślnych hejterów, którym bezrozumne kpiny z japońskiej animacji (i nie tylko) sprawiają przyjemność.

Pani Kasia

Gość

Miałem nie ref tego s**tu-tematu (patrz. na wcześniejsze strony) jednakże uznałem, że mój komentarz musi się tutaj znaleźć :)

Nie tyle co wady anime, ale to, co mi się w nich nie podoba - moim okiem:

- Cycki na pół ekranu #Triage X. Droppnięte. Ogólnie do cycków w anime raczej nic nie mam bo czasami ecchi,  jak tylko schematy (tworzenie coraz to nowszych serii z takimi samymi schematami, staje się po kilku - kilkunastu seriach nudne bo chciałoby się zobaczyć coś nowego. Jak anime jest meega przewidywalne) są ograniczone do minimum może wyjść całkiem dobry średniak. Przykład bardzo dobrej bajeczki ze szkołą x ecchi x magią x mecha itp. - Code Geass

- Nadmiar loli

- Jak bohater nic złego nie zrobił, przynajmniej nie specjalnie, a dostaje wpieprz od dziewczyny (czasami to wychodzi nawet okej, jest śmieszne. Moment w Rakudai Kishi no Cavarly jak główny bohater chciał

widząc dziewczynę w bieliźnie też się rozebrać, żeby jej przykro nie było

był spoko) a jak już co odcinek dostaje kopa, czy z pięści to już w ogóle beznadziejnie. Do ciot niby też nic nie mam, ale trochę za dużo tytułów się z nimi obejrzało, więc..

- Jak animacja walk wygląda tak jak w Owari no Seraph - pierwszy sezon

- 3D

- Trap, hmm.. czasami to wkurza. Autorzy tworzą dziewczynę, dają żeńskie seiyuu i wmawiają widzom, że to facet xD

- Coś takiego: http://cdn.segmentnext.com/wp-content/uploads/2015/11/CLANNAD.jpg

- Jak anime ma w gatunkach podane komedia, a ostatecznie seria mnie wcale nie śmieszy, ledwo co. To samo tyczy się dramatu, romansu, który wychodzi słabo i tak dalej. Oczywiście wiem, że każdy ma inny humor, gust etc. ale jednak

- Cenzura. Jak muszę czekać na wersję BD (i tak zwykle nie czekam) żeby zobaczyć krew, więcej brutalności

- Jak produkcja nie dostaje kontynuacji, jest urywana w połowie

- Jak anime ma duży / wielki potencjał, a z czasem wychodzi s**t

Jeszcze by się pewnie kilka rzeczy znalazło :P

@Royal3

Zgadzam się z Tobą co do tego trapa w Mirai Nikki

Edytowano przez Sil√eR

Gdy seiyuu mają angielskie kwestie (jakikolwiek wyraz po angielsku) - wkurza mnie ich wymowa

Ojj nie zawsze tak jest. Czasami i zdarza się angielski w ich wykonaniu, który jest znośny i całkiem przyjemnie się go słucha.

Edytowano przez xeno4141

Schematyczność, większość ma mało odcinków jest to spowodowane mangami, ale nic na to nie poradzimy :/ 

Przepraszam bardzo, ale skieruje teraz słowa dla wszystkich którzy mówią coś o gejostwie, nowelkach, mało prawdziwych sytuacjach, to bardzo wasz proszę nie zapominajcie czy jest ANIME, i jak wygląda kultura Japońska?

To nie jest coś wymyślone przez Europejczyków, więc logiczne że będzie wyglądać inaczej niż nasza kultura, owszem są też takie sytuacje które występują tu i tu, ale tak jak mówiłem, film czy anime i tak nie zawsze jest coś robione w 100% realnie. Pamiętajcie że anime to ma być rozrywka, ja się świetnie bawię i czuję oglądając jakieś lepsze nowelki, komedie, mechy, akcje, magie. Pewnie że sam mam typy których nie oglądam, ale nie dlatego że "SĄ ZJEBANE?" tylko zwyczajnie jestem człowiekiem którego co innego bawi i interesuję. Co człowiek to inaczej, ale tę minimalną dawke krytyki na gatunki trzeba jednak inaczej wyrażać, ponieważ o gustach się nie dyskutuje.

Miałem nie ref tego s**tu-tematu (patrz. na wcześniejsze strony) jednakże uznałem, że mój komentarz musi się tutaj znaleźć  :)

Nie tyle co wady anime, ale to, co mi się w nich nie podoba - moim okiem:

- Cycki na pół ekranu #Triage X. Droppnięte. Ogólnie do cycków w anime raczej nic nie mam bo czasami ecchi,  jak tylko schematy (tworzenie coraz to nowszych serii z takimi samymi schematami, staje się po kilku - kilkunastu seriach nudne bo chciałoby się zobaczyć coś nowego. Jak anime jest meega przewidywalne) są ograniczone do minimum może wyjść całkiem dobry średniak. Przykład bardzo dobrej bajeczki ze szkołą x ecchi x magią x mecha itp. - Code Geass

- Nadmiar loli

- Jak bohater nic złego nie zrobił, przynajmniej nie specjalnie, a dostaje wpieprz od dziewczyny (czasami to wychodzi nawet okej, jest śmieszne. Moment w Rakudai Kishi no Cavarly jak główny bohater chciał

widząc dziewczynę w bieliźnie też się rozebrać, żeby jej przykro nie było

był spoko) a jak już co odcinek dostaje kopa, czy z pięści to już w ogóle beznadziejnie. Do ciot niby też nic nie mam, ale trochę za dużo tytułów się z nimi obejrzało, więc..

- Jak animacja walk wygląda tak jak w Owari no Seraph - pierwszy sezon

- 3D

- Trap, hmm.. czasami to wkurza. Autorzy tworzą dziewczynę, dają żeńskie seiyuu i wmawiają widzom, że to facet  xD

- Coś takiego: http://cdn.segmentnext.com/wp-content/uploads/2015/11/CLANNAD.jpg

- Jak anime ma w gatunkach podane komedia, a ostatecznie seria mnie wcale nie śmieszy, ledwo co. To samo tyczy się dramatu, romansu, który wychodzi słabo i tak dalej. Oczywiście wiem, że każdy ma inny humor, gust etc. ale jednak

- Cenzura. Jak muszę czekać na wersję BD (i tak zwykle nie czekam) żeby zobaczyć krew, więcej brutalności

- Jak produkcja nie dostaje kontynuacji, jest urywana w połowie

- Jak anime ma duży / wielki potencjał, a z czasem wychodzi s**t

Jeszcze by się pewnie kilka rzeczy znalazło :P

@Royal3

Zgadzam się z Tobą co do tego trapa w Mirai Nikki

Co do tego że bohater dostaje opieprz za małe rzeczy, myślę że to trik, by uczyć w Anime dużego szacunku z czego znana jest Japonia :)
Cała reszta się zgadza haha, zwłaszcza cycki w anime -_- Zamiast tego wolę fajnie narysowaną postać żeńską, która wygląda zwyczajnie :D
Edytowano przez liarek123

Oglądając Hanasaku Iroha, jest tam jedna z postaci, która od czasu do czasu powie coś po angielsku... Każcie jej przestać.. Tak kijowo to brzmi, że aż uszy bolą. Jakby z ivony nadawali - strasznie sztucznie to brzmi... Ale wracając. Kolejna wada jest w niektórych postaciach, a raczej ich charakteru. Zapytacie się "co to może być", a ja odpowiem. Natrętna chęć pomagania innym oraz wtrącanie się w nieswoje sprawy. Czy tylko mnie takie zachowanie wk**wia?

Gość

@indywidualistaA

Zależy od serii, ale tak, bywały takie momenty w bajkach, gdzie ta chęć pomagania innym mnie strasznie wkurzała ;-;

@indywidualistaA

Oj tak, jak zaczęła napierdalać sloganami po ang. to ta sztuczność, aż uderzyła mnie w twarz...

Ale to chyba tak w jednym odc. było. (w sumie nie wiem jak pod koniec to wygląda, bo dopiero na 18 odc. jestem)

@indywidualistaA

Oj tak, jak zaczęła napierdalać sloganami po ang. to ta sztuczność, aż uderzyła mnie w twarz...

Ale to chyba tak w jednym odc. było. (w sumie nie wiem jak pod koniec to wygląda, bo dopiero na 18 odc. jestem)

W jakim jednym? :D Na początku, gdy się pojawiła nawala sloganami i pod koniec, właśnie gdzieś od 18 odcinka też się pojawiają xD 

btw. zostały mi już tylko 3 odcinki..

Może ta wada nie siedzi dokładnie w anime, ale no cóż, też się to tyczy chińskich bajek..

Oceny/opinie/recnezje na dany tytuł, to jest nieraz przerażające jak mogą się oceny różnić na różnych portalach. Przykład (nie wiarygodne źródło informacji anime-tanuki, a z drugiej strony absurdalny MAL).

Ocena tyczy się tego anime: Mouretsu Pirates

Y7xCyHJ.png

5smyQA0.png

I weź tu coś oglądaj xD Podobna sytuacja jest w przypadku Touka Gettan

W jakim jednym? :D Na początku, gdy się pojawiła nawala sloganami i pod koniec, właśnie gdzieś od 18 odcinka też się pojawiają xD 

Może ta wada nie siedzi dokładnie w anime, ale no cóż, też się to tyczy chińskich bajek..

Oceny/opinie/recnezje na dany tytuł, to jest nieraz przerażające jak mogą się oceny różnić na różnych portalach. Przykład (nie wiarygodne źródło informacji anime-tanuki, a z drugiej strony absurdalny MAL).

Y7xCyHJ.png

5smyQA0.png

Oglądałem mouretsu więc powiem szczerze: to Score z MALa jest bliższe temu co tym anime spotkamy niż ta ocena recenzenta

Touka Gettan to.. eh a oglądaj na swoją odpowiedzialność. Kiedyś widziałem jak uploadowali touke na animezone, odpaliłem z ciekawości 1szy ep bo opis nie był zły, a tam--!

Oglądałem mouretsu więc powiem szczerze: to Score z MALa jest bliższe temu co tym anime spotkamy niż ta ocena recenzenta

Touka Gettan to.. eh a oglądaj na swoją odpowiedzialność. Kiedyś widziałem jak uploadowali touke na animezone, odpaliłem z ciekawości 1szy ep bo opis nie był zły, a tam--!

Touke porzuciłem po 5 odcinku. Na tanuki same 9, 10, a po obejrzeniu pierwszego odcinka nie małe zdziwienie...

Y7xCyHJ.png

5smyQA0.png

Tanuki to opinia jednej osoby, a MAL to średnia ocen wystawianych przez każdego, nawet przez raki. O ile rozumiem o co Ci chodzi, tak nie łapię czemu akurat te dwa serwisy porównałeś. 

Istnieją takie bajki, które albo kochasz, albo nienawidzisz. Gość z Tanuki może pokochać serię - załóżmy Monster, które lekkie nie jest - a 70% ocen z MALa to otaku, które ubóstwiają SAO i TG - to oczywiste, że oceny się będą różnić.

Jaka rada? Wystaw własną ocenę, bo gusta są różne. 

Pani Kasia

(opinia znajduje się zarówno w temacie "zalety anime"  jak i "wady anime" gdyż ciężko było mi rozdzielić zalety i wady.)
Ja osobiście uważam że zaletą anime jest swoboda, nie ma żadnych ograniczeń, (lecz czasem brak ograniczeń doprowadza do powstawania bardzo złych produkcji).
a to co ja uważam za złe w anime  to:, ecchi, yaoi, yuri, oraz trapy.

Anime (japońskie animacje) mają wiele gatunków, i często ludzie którzy obejrzą "pierwsze lepsze anime" czują się zniesmaczeni całym anime i nazywają to "syfem" bądź "chińskimi bajkami" tylko dlatego bo obejrzeli coś co im się nie spodobało (coś w nie ich guście) i zachowują się nie lepiej niż "typowy otaku który nałogowo ogląda hentaje i siedzi w piwnicy" - przynajmniej tak "hejterzy anime" określają przeciętną osobę która ogląda japońskie produkcje.

Anime nie raz potrafi być lepsze niż topowe filmy, dobrymi przykładami mogą być: kimi no na wa (your name), Shigatsu wa kimi no uso (Your lie in April), Koe no Katachi (A Silent Voice), Angel Beats,

lecz tak jak każdy lubi filmy akcji, horrory, komedie, etc. tak samo jest z anime, to co kto ogląda to tylko kwestia gustu. Ludzie mogą lubić ecchi, Yaoi, szkolne, lub przesłodzone serie, i inni nie mają prawa narzucać innym swojego zdania, co najwyżej mogą wyrazić opinię, tylko musi być ona konstruktywna. obrażanie osób które oglądają anime  jest żałosne. to tak jak fan DC by obrażał fanów Marvella ¯\_(ツ)_/¯

większość anime jest do dupy, ale w tym wszystkim są perełki które warto obejrzeć.

Edytowano przez MKMethosPL
poprawka

Głównie to chyba ten "głupi" humor, który w środku poważnej rozmowy potrafi przerwać jakaś postać mówiąc coś totalnie głupiego, potem zaczyna się walka i latają z guzami.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 278 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...