Skocz do zawartości
Exíle

[Dyskusja] Vesteris

Polecane posty

Serwer dobry, ciekawy. Tylko jedyny serwer na którym występują mi ogromne lagi.. częsty dc przy biciu metinów, czy expieniu ogólnie.

Pani Kasia

Dnia 1.12.2017 o 15:06, flajtrontri napisał:

Serwer dobry, ciekawy. Tylko jedyny serwer na którym występują mi ogromne lagi.. częsty dc przy biciu metinów, czy expieniu ogólnie.

Oj, za takie pisanie juz bys bana wyrwal na forum :) lub chociaz pkty ostrzezen. Endymion i reszta nie lubią krytyki. Ja musiałam 3x konto na forum zakładać bo mi perma dali: raz jak poprosiłam o wyjasnienie mi sensu usuwania rozbudowanych i zagospodarowanych ziem gildyjnych, a drugi raz "bo mam pretensje" i "cos mi się nie podoba". Trzecie konto jeszcze jest, ale poki co nie udzielam się na nim, bo szkoda jezykla strzepic, gdyz logiczna i sensowna krytyka do administracji nie dociera (przez to tez przestałam grac na serwerze). Dziś na forum Vesterisa gracz zwrocił uwagę na bug w grze, to dostał odpowiedz, ze nie może umierac na moście i oczywiscie bana na forum. Kim Dzong Un mógłby brac z nich przyklad :)

Zebaliscie gaj.png

mosty.png

a to był powód mojego pierwszego bana (w/g Endymiona) - nick TakaSe (nieco tu ucięte, ale nic wulgarnego w tym nie było, mam całą dyskusję do wglądu dla niedowiarków) tylko odp: "Nie podoba się to nie graj" i perm ban na forum

vesteris gildie cd.png

Edytowano przez Hawwa

12 godzin temu, Hawwa napisał:

Oj, za takie pisanie juz bys bana wyrwal na forum :) lub chociaz pkty ostrzezen. Endymion i reszta nie lubią krytyki. Ja musiałam 3x konto na forum zakładać bo mi perma dali: raz jak poprosiłam o wyjasnienie mi sensu usuwania rozbudowanych i zagospodarowanych ziem gildyjnych, a drugi raz "bo mam pretensje" i "cos mi się nie podoba". Trzecie konto jeszcze jest, ale poki co nie udzielam się na nim, bo szkoda jezykla strzepic, gdyz logiczna i sensowna krytyka do administracji nie dociera (przez to tez przestałam grac na serwerze). Dziś na forum Vesterisa gracz zwrocił uwagę na bug w grze, to dostał odpowiedz, ze nie może umierac na moście i oczywiscie bana na forum. Kim Dzong Un mógłby brac z nich przyklad :)

Gość dostał bana za liczne wulgaryzmy w nazwie tematu zanim ją zmieniłem, pzdr.

Edytowano przez Endymion

Dnia 3.12.2017 o 23:08, Endymion napisał:

Gość dostał bana za liczne wulgaryzmy w nazwie tematu zanim ją zmieniłem, pzdr.

Endymion pomyślcie o Vesteris S2 bądz o wystartowaniu na nowo to był by w końcu serwer gdzie można grać : )

Dnia 8.12.2017 o 17:09, Weeedok napisał:

Endymion pomyślcie o Vesteris S2 bądz o wystartowaniu na nowo to był by w końcu serwer gdzie można grać : )

Po co s2

niech się po prostu tym zajmą 

ale komu by się chciało.. swoje już zarobili :) 

Teraz chyba czekają aż się wyludni do 0 aby mieć powód żeby go zamknąć

Edytowano przez Bakany

Nie będzie s2, nie będzie odpalania serwera na nowo. Vesteris bedzie stał jeszcze długo. 

Śmieszne, że gość reklamujący ciagle inne serwery na miesiąc chce mi wmówić jakieś serwerowe kotlety. 

Opłaca się wgl wracać na vesterisa? Grałem 2-3miesiące temu miałem tam bodziaka 80lv wymaxowanego z eq i buffki z dowo/skillami na P,zastanawiam sie czy nadal moglbym solowac Azraela jak mi juz dawno pety i kostiumy wygasly xD

Nie masz najmniejszych szans na solowanie Azraela. Mało kto ma szanse na solowanie jakichkolwiek dungow

@TheVirQu Ciekawe czy masz eq na koncie i sm po jakimś czasie jak wbijasz , u mnie nie było nic po za potami a miałem konto 107lvl z 3 setami pvp i 2 exp ;( Nawet shopa mi wyczyścili 

6 godzin temu, Tabasko9621 napisał:

@TheVirQu Ciekawe czy masz eq na koncie i sm po jakimś czasie jak wbijasz , u mnie nie było nic po za potami a miałem konto 107lvl z 3 setami pvp i 2 exp ;( Nawet shopa mi wyczyścili 

Dnia 18.11.2017 o 02:01, Endymion napisał:

Podaj nick, a wrzucę tutaj publicznie co i kiedy stało sie z Twoją postacią. :)

A złodziejów to w kręgu swoich kolegów szukaj.

Dalej czekam. :)

Akurat też tak miałem ^^' Nie wiem czemu ktoś się rzucił na 35 lvl healera ;D ale eq ciekawe na ten lvl ( na spokojnie 75 wbijać na nim), zwierzak i ileś tam sm jeszcze było ;3

Dnia 8.12.2017 o 22:46, Bakany napisał:

Po co s2

niech się po prostu tym zajmą 

ale komu by się chciało.. swoje już zarobili :) 

Teraz chyba czekają aż się wyludni do 0 aby mieć powód żeby go zamknąć

Dnia 9.12.2017 o 01:34, Endymion napisał:

Nie będzie s2, nie będzie odpalania serwera na nowo. Vesteris bedzie stał jeszcze długo. 

Śmieszne, że gość reklamujący ciagle inne serwery na miesiąc chce mi wmówić jakieś serwerowe kotlety. 

Niezły ze mnie jasnowidz

Jackowski się chowa

Edytowano przez Bakany

Pani Kasia

5 godzin temu, Bakany napisał:

Niezły ze mnie jasnowidz

Jackowski się chowa

Vesteris S1 dalej działa, zapraszam na serwer. :)

10 minut temu, Endymion napisał:

Vesteris S1 dalej działa, zapraszam na serwer. :)

Działać może działa ale jak s2 wyjdzie to nie zostanie tam kamień na kamieniu

popieram

to ze jest, nie znaczy ze wogole ktos tam gra od roku wstecz i dluzej :)

zajebisty ekran logowania do zjebsteris 2 od barbie helol kity czy seksmajsterki?

sukienki na sure sa pro elo :) od jakuzy z japan?

medal of honor nalezy wam sie lub 500+ 

kazdy nastepny twor waszej produkcji jest gorszy od tego co juz bylo

Edytowano przez psuj

Vesteris to generalnie dobra marka prowadzona przez doświadczone osoby. S2 pokazało, że legenda (bo można to tak już nazwać) nadal trzyma fason.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.