Skocz do zawartości
MistrzMaster

NosBota - być może najlepszy BOT do gry NosTale!

Polecane posty

Witam!

Mozna prosic o dodatnie jednej dodatkowej strony do pobrania bota? Niestety Catshare nie zezwala pobrania go jezeli mieszkam za granica... Z gory dzieki

Mogę prosić o poradę?

Przy włączaniu cheat section pojawia sie informacja "This is only allowed in private build!"

Co oznacza ten komunikat?

Z góry dzięki.

2 godziny temu, kottand napisał:

Mogę prosić o poradę?

Przy włączaniu cheat section pojawia sie informacja "This is only allowed in private build!"

Co oznacza ten komunikat?

Z góry dzięki.

A sprawdzałeś w tłumaczu google?

Tłumaczę, uwaga! To jest dozwolone na prywatne serwery!

Ta sekcja nie działa i nie będzie działać ;)

5 godzin temu, wampiros6 napisał:

A sprawdzałeś w tłumaczu google?

Tłumaczę, uwaga! To jest dozwolone na prywatne serwery!

Ta sekcja nie działa i nie będzie działać ;)

Racja, dziękuję.

Szkoda, że na opennos nie działa :P

18 godzin temu, Menober napisał:

Szkoda, że na opennos nie działa :P

Powinno działać jak dobrze przerobiłeś clienta. Szkoda, że to nie będzie nigdy działać na vendettę. W Programie by można byłoby dać opcję uruchamiania pod jaką wersję 0.9.3.308 czy 0.9.3.3(vendetta) jak to pisał pumba na Elitepvpers. Szkoda, że MistrzMaster nie chce już poprawiać bota.

Po aktualizacji odpalenie bota skutkuje crashem gry (przynajmniej na DE, chociaz podejrzewam ze to nie ma znaczenia)

Pozdrawiam.

1 godzinę temu, kottand napisał:

Po aktualizacji odpalenie bota skutkuje crashem gry (przynajmniej na DE, chociaz podejrzewam ze to nie ma znaczenia)

Pozdrawiam.

zaktualizowałeś?? 

2 godziny temu, Mlyzyn napisał:

zaktualizowałeś?? 

Grę zaktualizowałem, jeżeli jest jakieś narzędzie do update samego bota to pozostało mi prosić o wskazówki.

Potrzebny jest resource hacker. Z tego co mi wiadomo(bo gdzies czytałem poradnik) że trzeba sprawdzić wersje nostale oryginalnego, a potem tym programem w version pozmieniać na to co było napisane w oryginalnym cliencie. Mogę się mylić ale sprawdźcie

Autor tematu Napisano

Zaktualizowano

Dnia 11.09.2015 o 19:00, VellG napisał:

Nie wazne, mam.

kaj to wypakowac bo mi wali caly czas error

Od poprzedniej aktualizacji gdy próbuje uruchomić bota i gdy naciskam refresh wybieram clienta i start to wyskakuje Program nostalexclient przestał działać, próbowałem tych rzeczy o których dowiedziałem się z poprzednich postów lecz nic nie poskutkowało, chyba że ja robie coś źle chociaż pomimo mojej małej wiedzy z informatyki nie sądze by tak było.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1524006
Użytkowników: 1192954
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: Partizanto