Witam Szukam skryptu na event Będzie on polegał na tym że admin odpala event w danym miejscu a na czacie pisze aby dołączyć do ewentualnego wpisz event joint i po czasie teleportuje wszystkich zapisanych na event i żeby można było zakończyć event.
pss przepraszam za nazwe tematu telefon zmienia.