Skocz do zawartości
ArturBrodek

NovaGuilds - nowy plugin na gildie

Polecane posty

Autor tematu Napisano

Zdobywanie pieniędzy na zakup czegokolwiek zależy tylko i wyłącznie od konfiguracji serwera na którym grasz ;)

Mój plugin używa ekonomii sprzężonej z Vault, czyli jest kompatybilna z praktycznie każdym pluginem do tego przeznaczonym.

Powtarzam:

Zdobywanie pieniędzy na zakup czegokolwiek zależy tylko i wyłącznie od konfiguracji serwera na którym grasz  ;)

Mam problem, otóż po wgraniu na serwer spigot 1.7.9 plugin nie chce działać tak samo jak na bukkicie 1.7.2. Na spigocie gdy wpisze /pl to plugin jest na czerwono a na bukkicie nawet go nie ma na liście pluginów. Wgrałem wszystkie potrzebne pluginy czyli: Vault, BarAPI, HolographicDisplay. Chyba, że o jakimś zapomniałem.

Czekam na odpowiedź.

Której wersji używasz? Jestem w stanie skompilować #10 na 1.7 jeśli potrzeba. Wyślij log z konsoli na pw.

Ok, plugin działa. Ale jest kolejny problem. Jak zakładam gildie to pisze, że stworzono ale nic się na świecie nie dzieje. Zabiera itemy z ekwipunku i mogę zakładać gildie do woli. Tagi przed nickiem/rangą na czacie też mi nie działają. Nie wiem może coś robię źle w każdym bądź razie mi nie działa.

Nareszcie coś innego niż FunnyGuilds czy factions. Masz u mnie + ;D

CTRL (ten nupek, autor ng) prosił mnie, abym wstawił wam te info o nowej wersji

Śledzę listę wersji NovaGuilds na stronie autora i pojawiła się nowa wersja ,,dev".
Do pobrania jest dostępny stabliny build #10 zaznaczony na zielono, jednak najnowszy #11 (żółty) zawiera więcej ficzerów, może jednak zawierać błędy.
Działa pod wersjami 1.8, na javie 7 i 8.
http://novaguilds.marcin.co/download/

Gówno nie plugin nib­y autorski ale nie polskie komendy jak dla mnie to to zajmowanie terenu ujdzie w tłoku ale plugin 3/10

Nie lubie robić za pośrednika, no ale jak znajomy(patrz na sygnature) kolega prosi, to co robić ;)

Plox napiszcie <temu bardzo uprzejmemu panowi>, że polskie aliasy są w domyślnym configu -,-

Edytowano przez joda17orginal

Gówno nie plugin nib­y autorski ale nie polskie komendy jak dla mnie to to zajmowanie terenu ujdzie w tłoku ale plugin 3/10

I? Sam preferuje angielskie wersje komend... po prostu są łatwiejsze, no ale zapomniałem, że trzeba dostosować się do poziomu graczy...

Ehh, a ja znowu za posłańca, ale co tam

Napiszcie typkowi żeby sobie ściągnął odpowiedni build, 1.8 nie będzie działać na 1.7

Gość Lord Assasin

Autor tematu ma bana permanentnego (projekt już nie będzie rozwijany w tym temacie), kosz. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1520056
Użytkowników: 1190504
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: malamadzia699