Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

ArturBrodek

NovaGuilds - nowy plugin na gildie

94 postów w tym temacie

Plugin jest ciekawy ale lepiej uzyje funyguilds!­

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Mój plugin jest alternatywą dla takich jak funnyguilds. Wybierz odpowiedni w zależności od preferowanych rozwiązań :)

Dodałbym efekty w postaci "obramowania" cuboida, czyli np. particlesy portalu wokół cuboida danej gildii, fajnie by to wyglądało.

1 osoba lubi to

To jest akurat bardzo dobry pomysł. Pobawię się i zobaczę jak to wygląda i czy nie zamula bardzo. Dzięki!

Plugin dobrze się sprawdza u mnie lecz jest przeszkoda bo nie ma tablisty i mnie to martwi. Mam nadzieje że szybko ją zrobisz (p.s nie wiem czy aktualizowałeś go xD)

Tablisty na razie nie ma. Co wy ludzie tak w nich lubicie? Ja pierwsze co robię to wyłączam do klasycznej

Może i są lepsze ale plus za prace :) + Za udostępnienie mógłbyś go edytować i dodać do niego /klan bo Gildie są okey ale na Survival Gildie a na inne serwery np na moim przydałby się plugin na klany ;p aby nie nakładało claima po prostu zakładasz klan możesz walczyć zawierać sojusze. Dodawać graczy wymawiać wojny itp :) i oczywiscie żeby był TAG na chacie TAG + Ranga + Displayname + Message: xD xd xD

Hmm napisałes własny plugin na gildie gratulacje ale radze ci wzorowac sie pod funnyguilds zrobic polskie komendy np /g zaloz

/g powieksz /g przedluz

np takie cos

Komendy można spolszczyć w konfiguracji. Jeśli chodzi o podkomendy to jeszcze nie ma takiej opcji ;)

Dziękuję za opinie!

Zachęcam wszystkich właścicieli serwerów SV do zmiany pluginu na NovaGuilds ;)

Oferuję pełną pomoc techniczną.

Komendy można spolszczyć w konfiguracji. Jeśli chodzi o podkomendy to jeszcze nie ma takiej opcji ;)

Dziękuję za opinie!

Zachęcam wszystkich właścicieli serwerów SV do zmiany pluginu na NovaGuilds ;)

Oferuję pełną pomoc techniczną.

Ja dopiero zmienię, jak będzie miał więcej funkcji, typu tab itp.

A tak to dobra robota, rozwijaj plugin dalej a pobije FG

projekt rozwinąć aby przebił on Factions i FunnyGuilds razem wzięte. Nie ukrywam że napędza mnie chęć przebicia pluginu Dzikoyska, czysta

Niewykonalne, zapomnij.

Factions pisali zaawansowani developerzy, a nie "uczniowie" kamilkime z youtube.

FunnyGuilds podobnie, Dzikoysk jako pierwszy tak naprawdę wprowadził wielowątkowość w publicznych pluginach, używał innowacyjnych technologii, miał kreatywny sposób działania i oryginalne rozwiązania w swoich pluginach. Nie sądze, aby taki plugin, który według mnie wacha się pomiędzy średnim, a słabym miał jakiekolwiek szanse z tymiże pluginami.

Kod oceniam na 3/10, funkcjonalność 5/10.

Poducz się Javy, i skończ z Kamilikimem a może coś z tego wyjdzie.

Nie mam pojęcia kim jest Kamilkime. Tak jak już wcześniej wspominałem, mówiąc sobie że nie będę najlepszy daleko nie zajdę. Wiele mi brakuje do Dzikoyska czy tym bardziej do autorów Factions. Przyznaj jednak że jest to dość ambitny projekt który nawet mi wychodzi. Plugin jest w miarę funkcjonalnych jak na ten etap rozwoju. Czemu aż tak surowo oceniasz kod?

@1361622928-U485574.pngFlex.

"FunnyGuilds podobnie, Dzikoysk jako pierwszy tak naprawdę wprowadził wielowątkowość w publicznych pluginach, używał innowacyjnych technologii, miał kreatywny sposób działania i oryginalne rozwiązania w swoich pluginach. Nie sądze, aby taki plugin, który według mnie wacha się pomiędzy średnim, a słabym miał jakiekolwiek szanse z tymiże pluginami"

Wielowatkowosc byla ciagle wykorzystywana.. poprostu jestes slepy :)

Nie mam pojęcia kim jest Kamilkime. Tak jak już wcześniej wspominałem, mówiąc sobie że nie będę najlepszy daleko nie zajdę. Wiele mi brakuje do Dzikoyska czy tym bardziej do autorów Factions. Przyznaj jednak że jest to dość ambitny projekt który nawet mi wychodzi. Plugin jest w miarę funkcjonalnych jak na ten etap rozwoju. Czemu aż tak surowo oceniasz kod?

Mi się aktualnie plugin podoba, ale za bardzo zajeżdża factionsami, te regiony, wpłacanie kasy do banku (już dla mnie odpada, bo dla mnie ekonomia w minecraft ssie) i co najgorsze, jest na 1.7.

Ale życzę powodzenia, czy przebije FG? Nie sądze, ale może dobić do Factions, ale zauważ że przez te 1/2 lata factions rozwinęło się tak, że ja ich już nie ogarniam. ;3

­

Kurde, poważnie ktoś jeszcze rozwija factions? Nie używałem ich od wieków, może od trzech lat. Z tego co pamiętam to tam zajmuje się chunki. U mnie jest to bardziej zbliżone do. GriefPrevention lub WorldGuarda niż do factions.

Od wczoraj już piszę na 1.8, mam drobne problemy ale dam radę :)

Economy Vaulta się opiera

Kurde, poważnie ktoś jeszcze rozwija factions? Nie używałem ich od wieków, może od trzech lat. Z tego co pamiętam to tam zajmuje się chunki. U mnie jest to bardziej zbliżone do. GriefPrevention lub WorldGuarda niż do factions.

Od wczoraj już piszę na 1.8, mam drobne problemy ale dam radę :)

Economy Vaulta się opiera

Ta, rozwijają się, i to w zastraszającym tempie, dodali tyle funkcji, komend i rzeczy że jest bardzo trudno to ogarnąć - ale jak się ogarnie, to plugin miażdzy dupę.

@antywarrrrn

Fajny plugin, ale czekam na 1.8, jest więcej fajnych możliwości, daje plus

­

Mi w plugnie brakuje tego ze automatycznie nie tworzy cuboida tylko trzeba biegac z patykiem , jeszcze bym dodal tab i bym dodal zamiast kasy diamenty na powiekszanie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Huehuehueheuhuehuehuehuehuehueheuheuhue.

novaguilds.marcin.co/dl/NovaGuilds-10.jar
https://www.virustotal.com/pl/url/3d0dccf5da4b1c77596c7cbdc8e86ecc84d6703e0ad83d84e179c5f1cf859973/analysis/1433101806/

Cały plugin tworzę tak aby płacić wirtualną walutą w banku gildii, taka idea i raczej jej nie zmienię, chyba że będą ku temu powody.

Automatyczny cuboid w planach!

Edit

Zapomniałem dodać że ta wersja jest na 1.8 :3

Edytowano przez ArturBrodek

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

lukas, kasa jest bardziej orginalna poza tym pasuje na inne typy serwerów ...

Edytowano przez Jarramore

Miło jest czasami widzieć jakieś nowe pomysły do gildi czym sprawia to lepsza rozgrywka fajna żeczy. Pozdrawiam!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518528
Użytkowników: 1189535
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: Kristopher