Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

ArturBrodek

NovaGuilds - nowy plugin na gildie

94 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Poprawiłem nieszczęsną nazwę komendy do łączenia z MySQL, natomiast samym połączeniem zajmę się w wolnej chwili.

Tagi działają, może dziś też kod nowy na githubie będzie

Proszę raportować błędy w zakładce issues, bo tutaj się robi śmietnik i nie wiem potem co jest co. Dzięki

https://github.com/MarcinWieczorek/NovaGuilds
Edytowano przez ArturBrodek

­Będzie 1.8 update? Plugin bardzo fajny, wiele urozmaiceń - jak jeszcze pododajesz te rzeczy, które masz do zrobienia będzie świetnie!

Kontynuuj projekt, nie poddawaj się.

ps. Może jakieś lepsze logo? :s

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Plugin może być dość ciekawy, ja jednak poczekam na wersję 1.8.
Życzę powodzenia w poprawianiu pluginu! 

@Edit: Prawie bym zapomniał - Like! :D

Edytowano przez Synthio
1 osoba lubi to

Poprawiłem nieszczęsną nazwę komendy do łączenia z MySQL, natomiast samym połączeniem zajmę się w wolnej chwili.

Tagi działają, może dziś też kod nowy na githubie będzie

Proszę raportować błędy w zakładce issues, bo tutaj się robi śmietnik i nie wiem potem co jest co. Dzięki

https://github.com/MarcinWieczorek/NovaGuilds

Możesz popatrzeć na kod z mojego (3 osobowej ekipy) pluginu qEssentials.

https://github.com/xVacuum/qEssentials/tree/master/src/pl/za/xvacuum/qessentials/mysql

:)

­

1 osoba lubi to

Lepszym pomysłem było by zrobienie pluginu na 1.8.

Po 1. większy fejm, byłbyś jedyny.

Po 2. mi by się przydało :D Bo nie chce mi sie pisać gildii, nie mam póki co chęci

Po 3. 1.8 ma w c**j możliwości dizajnerskich, np. zupełnie nowy, z*******y tab, titlesy, jsony.. :D

edytuj funnyguilds, lol

@topic

troche tych api jest

TagAPI

lepiej zrob sam (moge Ci ewentualnie pomoc) scoreboardami (nie jest takie trudne, albo wysylac pakiet z teamem, albo gildia == nowyScoreboard (pakietami latwiej (dla mnie))

tabapi to tez nie jest najlepsze wyjscie, bo miga jak refreshujesz, uzyj api Jvmpera aka zahusek https://github.com/Zahusek/PacketAPI(<--- to tez ma barapi)

Moge jakas gotowa klase czy przyklad dac, bo narazie mam dosyc malo czasu, z @TheMolkaPL. cos szykujemy.

@anty @Blezur (nie czytaj tego jezeli jestes blezurem)

fajny plugin, korzystam z niego na localhoscie, mega!!111111

Edytowano przez filippop1

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Ale mówiłem przecież już że zlikwidowałem TagAPI i TabAPI :D
Nowy kod na githubie.

Spróbuj sobie skompilować pod 1.5 jeśli umiesz, bo ja nie mam czasu się bawić.

Jak komuś się chce zrobić lepsze logo i za darmo to wpiszę w ,,kredki'' xD

1 osoba lubi to

NovaGuilds następca funnyguilds.

Ps.Będziesz pisać na Sponge jak wyjdzie oficjalnie ?

Edytowano przez xSaleen

Wygląda ciekawie. Chociaż uważam że komendy powinny być polskie ;3

Jednak funnyguilds na pewno będzie teraz sprawniejsze, wiadomo aktualizowane jest długo, ale Novaguilds może w przyszlosci byc poopularne ;3

Nie wiem jeszcze na co będę pisał, raczej na to co będzie najpopularniejsze.

Dzisiaj posiedziałem trochę nad regenerowaniem żyć i chyba jest skończone, ale jeszcze nieprzetestowane.

Jestem największym wrogiem polskich komend typu /zaloz, ale nie ja wybieram jak kto robi serwer, dlatego możliwość modyfikacji nazw komend na pewno się pojawi, to już postanowiono dawno jednak nie jest to priorytetem ;)

Dodaj dużo zmiennych na tablistę(mniej potrzebne i bardziej potrzebne), klasy jakoś krócej nazywaj, aby nie było tak jak teraz np. CommandGuildCreate... Mogę się zapytać na chu*? xD Nie lepiej jakoś krótko np. gCreate, gInfo, gJoin ub guildCreate, guildInfo, guildJoin itd.? package Manager zmień na małe manager... Jutro, może dzisiaj przetestuje i znajdę jakiś błąd. A wgl. nie rób tego pluginu w jakichś angielskich językach itd... Anglicy są przekonani do Factions(oni nie są jacyś strasznie wymagający jak polacy xD)

PS: Zmień tą trochę dobijającą kolorystykę w pluginie... W jednej wiadomości pisiont kolorków xD.

Dziki już długo nie daje aktualizacji i możliwe że już pewnie nie będzie xD.

Edytowano przez bialasekpl.

Po jakiego grzyba takie nazwy klas? Nikomu to nie przeszkadza, a moim zdaniem jest niezbędne żeby się połapać. Na szybko policzyłem że mam 52 klasy z komendami, a najdłuższa nazwa to: CommandAdminGuildSetLiveRegenerationTime. Tylko komu to przeszkadza?

Możesz sobie dowolnie skonfigurować plik wiadomości aby był on przejrzysty dla Ciebie, jeśli przeszkadzają Ci kolory.

Język angielski jest uniwersalny, dlatego jest on podstawowym językiem. Mam spolszczenie jak ktoś chce ;) Na razie nie dodaję go do pluginu bezpośrednio bo będę się gubił z modyfikacjami

@Edit:

Zrobiłem aliasy do komend, działają na PlayerCommandPreprocessEvent. Sprawia to że działają tylko gdy używa ich gracz, z konsoli już nie. Zastanowię się czy tak to zostawić

Teraz zajmę się ,,podkomendami''

Oj juz myslałem ze ci pomagła MultiSamcio - Powiem ci tak spoko plugin jak tab by był

­

Kim jest MultiSamcio? Nad tabem chwilę pracowałem, może zrobię jak mi się będzie chciało ;)

Ktoś testował ten co dałem?

PS: W pierwszym poście krótki tutorial jak tworzyć teren jeśli ktoś nie czai :D

Modyfikuję nieco komendy żeby były prostsze w użyciu.

Zaraz pojawi się też opóźnienie teleportu, czas zależny od rangi. Naprawiono kilka błędów.

Push na githuba też będzie niedługo.

Zapraszam do komentowania!

Tak jak mówiłem, czekam z niecierpliwością na 1.8 :)

No i te zaznaczanie terenu trochę ssie, nie lepiej /g zaloz <tag> <nazwa> <wielkosc cuboida> i by naliczało hajs za każdy m? :)

Zaznaczanie terenu przypomina trochę GriefPrevent czy GriefProtect, nie pamiętam nazwy. Jest to dość popularny plugin i dobrze się sprawdza. Przy zakładaniu gildii nie każdy ma hajs na teren. można jednak pomyśleć o automatycznym tworzeniu cuba przy zakładaniu gildii, żeby potem go powiększyć.

/g effect powstaje :)

Dziękuję @PanPiksel za pomysł!

http://screenshooter.net/102447911/biwditk

Kto wie ? Może przebije FunnyGuilds mocne 7/10

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518528
Użytkowników: 1189535
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: Kristopher