Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Nexus™

Reaktywacja serwera Belenus?

89 postów w tym temacie

aż się łezka w oku kręci, gdy ludzie jeszcze wspominają starego, dobrego BelenuS'a.
Moim skromnym zdaniem, ciężko będzie odbudować to co było, ten klimat, Ci ludzie...
Stare mapy, zombie v1, no coś pięknego :D
Jak najbardziej, życzę powodzenia. Jeśli dojdzie on do skutku być może zawitam :)
Pozdrawiam, Magik! ;)

Edytowano przez Nerv0us.

Aktualny ten rework? chętnie bym zagrał ;)

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Do końca tego miesiąca zostaną przedstawione szczegółowe informacje. Z góry przepraszam za tak wolne odpowiedzi, ale nie mam aktualnie czasu. Na każdą prywatną wiadomość odpiszę w wolnym czasie.

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Serwer był fajny jak na tamte czasy.

Teraz zdecydowanie nie ma szans na wybicie się. Teraz powstają lepsze serwery z nowymi systemami etc itp..

Grało się na nim fajnie w tamtych czasach teraz przez te 5 lat rozwinęły się systemy, ludzie zaczęli tworzyć lepsze, nowsze rzeczy..

Teraz taki stary BelenuS ma nikłe szansę na wybicie się.

Myślę, że nie ma po co marnować czasu tą Reaktywacją.

Teraz lepsze? Jeśli wolisz deske do krojenia i inne ujostwo zamiast broni to ok!

Łap eq gówna +9 :lenny: To już najcięższy arsenał na raki!

https://s28.postimg.org/nzqp5ajst/3262c6c00012df434fee924a.jpg

Odyebane w 5 minut jak twoje nowości łap i napiełdałaj.

Piszcie co chcecie nie boje się kontrowersji.

Edytowano przez gracz555

Ja bym  Grał Pozdrawiam FuckMySkiL

Ja bym  Grał Pozdrawiam FuckMySkiL  :))

Ja bym  Grał Pozdrawiam FuckMySkiL  :))

Nie polecam reaktywacji, nie polecam odgrzewania kotletów, weź się za coś nowego jeśli już..

Szczerze? grałem na tym serwie z nie małą ekipą, ostatnio zacząłem z nimi rozmawiać o graniu na jakimś serwerze i poleciał temat BelenuS. Grali  też ludzie z mojego "miasteczka". Z niecierpliwością czekamy na START !!!! na pewno się tam znajdziemy jak i będziemy zachęcać innych, był to jedyny serwer na którym graliśmy i sprawiało nam to przyjemność ;) 

Ps: Oczywiście wystartujcie go na starych plikach i absolutnie bez zmian z lvl'em żeby to PvP miało sens, i żeby można było sobie przypomnieć te PIĘKNE CZASY !

SERWER MOIM JAK I KUMPLI ZDANIEM POLECI W GÓRĘ ;)

Edytowano przez What23

No to czekam :D ciekawe czy wgl wystartuje i czy to bd belenus z 2009/10 czy 2011 + i czy wypali

Powrócę jeszcze do tematu, wszyscy piszą nie, nie, nie bo nowe serwery, HALO LUDZIE, właśnie to można nazwać NOWOŚCIĄ moim zdaniem to jest jedyny serwer który naprawdę ma szanse wstać na nogi "w dzisiejszych czasach". Tylko musi mieć dobre plecy i silnik, teraz ciężko wygrać z atakami, DDOS'ami. ALE I TAK WIERZE W TO ŻE TO WSTANIE. CZEKAMY WRAZ Z EKIPĄ 

Powrócę jeszcze do tematu, wszyscy piszą nie, nie, nie bo nowe serwery, HALO LUDZIE, właśnie to można nazwać NOWOŚCIĄ moim zdaniem to jest jedyny serwer który naprawdę ma szanse wstać na nogi "w dzisiejszych czasach". Tylko musi mieć dobre plecy i silnik, teraz ciężko wygrać z atakami, DDOS'ami. ALE I TAK WIERZE W TO ŻE TO WSTANIE. CZEKAMY WRAZ Z EKIPĄ 

teraz metin2 wygląda jak metin3 i jak ktoś zobaczy priv bez lv obok nicku to pomyślą że to bug :D

swoją drogą @Nexus™ serwer będzie do marca chociaż? 

Edytowano przez lujek1232

Jak najbardziej na tak ;)Najlepszy serwer jaki kiedykolwiek istniał ;) Pozdrawiam DervNostar

Niech powstanie Taki jak stary Belenus nie jakies Smieci dodane Nie wiadomo po co Niech to Pvp ma sens Max 125 LVL wszystko po staremu  moim zdaniem wroci  bardzo duzo Ludzi Pozdro FuckMySkiL

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Długo zastanawiając się stwierdziłem, że nie ma przyszłości taki powrót, a do tego ja nie mam wystarczająco dużo czasu, aby tym się opiekować. Kosz.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0