Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Nexus™

Reaktywacja serwera Belenus?

89 postów w tym temacie

­A ja wam powiem na chuy :D

Lepiej żeby metin szedł z biegiem czasu a nie się cofał.

­Nie ma sensu robić czegoś co kiedyś już wypaliło, metin rozwija się do przodu a nie stoi w miejscu, nie zadowoli się wielu graczy taką klasyką. Niestety finalnie nie ma sensu odgrzewać kotleta. 

Jestem za, chętnie bym znowu pograła na Belenusie. Mój jeden z pierwszych privów <3 

Nie wiem po co reaktywować serwer, jeżeli i tak wiadomo, że padnie po 2 miesiącach ?

Również czekam na reaktywację. Uważam, że serwer ma duże szanse na wybicie się, dlaczego ? Osoby wypowiadające się w tym temacie piszą, że gracze podążają za coraz to nowszymi modami, jakimiś ulepszeniami, bla bla...owszem, ale ich średnia wieku, to 10-15lat. Ja jako starszy gracz jestem zafascynowany tymi dawnymi wydarzeniami i chciałbym do nich wrócić. Najprostsze rozwiązania są najlepsze :) Głupia gra, a ile ciekawych wspomnień.

Fajnie byłoby pograć na takim, no ale niestety obecne zepsucie Metin2 tymi wszystkimi systemami spowoduje, że BelenuS już wątpię, aby wrócił do dawnej świetności.

Szczerze napiszę - wszedłem po roku z nudów w temat i jestem mile zaskoczony. Aż zacząłem rozmyślać nad ewentualnym ukończeniem tego, choć wszystko zostało zaczęte może w kilku procentach. Odbudowa tych plików nie jest trudna, tym bardziej, że dostałem mnóstwo screenów od ludzi na prywatne wiadomości - dziękuję za pewne pomysły. Zobaczymy co dalej.

Też jestem za. Dobrze jest coś powspominać, kiedy technologia się dopiero rozwijała, a także prywatne serwery Metin2.

Na współczesne czasy serw jest zbyt słaby żeby go reanimować

Podpinam się. Też chętnie chciałbym znów zobaczyć BelenuS'a :D

Na serio zjada jak owe serwery co wychodzą to same szity nic więcej... gdzie nie wejdziesz w prezentacje słowa "Nowe Systemy" "Nowe Mapy" zaglądasz dalej to samo co na innych serwerach więc ludzie stawiający serwery nie znają definicji słowa "Nowe"

Jak dla mnie Pomysł Super.

Brakuje serwera z Duszą Prawdziwego metina gdzie osiągniecie max lv nie zajmie kilku godzin a kilka tygodni tak samo  wybonowania eq,powstaja  tylko jakieś badziewia wyłacznie pod hajs które padają max do  3 miesięcy  i startują na nowo pod inna nazwą a eq mozna zrobić w tydzień.

Długo można by się zastanawiać nad sensem gry na serwerze,gdzie jest praktycznie  zero  rywalizacji  a nawet Brak głupich  wojen jakiś bitewek gdzie są już rzadkością  i mógł bym się założyć ze znalazła by  się Elita która by  grała na owym serwerze z klasą.

ps

nie mówię tu o  Globalu bo jak  każdy  wie  przechodzimy  na prywatne serwery  zeby się jakoś lepiej i  w miarę na poziomie pobawić a nie tyrać nudnymi  tygodniami na jednym i  tym samym ,

Edytowano przez Migren

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0