Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Nexus™

Reaktywacja serwera Belenus?

89 postów w tym temacie

z6QnOx1.jpg

Rozpocząć pracę zawsze można, hehe.

Ja jestem za zagrał bym na starym belku.

Na jakim serwerze gra stara elita z belenusa?

Viceroy

Jak dobrze pamiętam to surka :-) Być może kiedyś wystawię więcej informacji na temat ''reaktywacji'' czy jak to można inaczej nazwać.

Kolejna gówno-reaktywacja, nie :)

Dobrze, że Twoje sraliosy i srastivie były dobrymi serwerami, ja osobiście wolę się cieszyć klasykami, bez pozdrowień.

Ma szansę się wybić. Ale jest warunek, trzeba wprowadzić coś nowego na serwer. Nie chodzi tu o znaczne zmiany, ale np. Nowe GUI, interface, wyglądy map. To wszystko przyciąga graczy. A systemy, broni, zbroi, bonusów. Zostawić.

Nie ma po co robić reworków.

Było - minęło. Klimatu i ludzi nie wrzucisz do plików.

Mój pierwszy serw również.

Cóż, nie mam zamiar robić ludzi, którzy zainteresowali się reworkiem w konia, bo nie o to tutaj chodzi. Około rok temu pisałem z wiadomością do właściciela plików BelenuS'a o prośbę odsprzedaży, bądź coś w ten deseń, uzyskałem dość szybko odpowiedź, że nie ma sensu, gdyż owe pliki idzie bardzo łatwo odtworzyć, no i Mariusz miał tutaj rację. Posiadam do dnia dzisiejszego klienty gry i nie tylko, stopniowo myślę, że będę informował w tym temacie, nie zapominajcie też, że temat został stworzony w marcu, dokładnie pół roku temu, przez ten czas zapewne dziś byśmy wszyscy siedzieli na serwerze. Wiem jednak, że odbudowa wszystkiego zajmie naprawdę dużo czasu, więc graczy, którzy przegrali tam swój okres czasu, jeśli ktoś z Was ma jakieś stare screenshoty, informacje na temat serwera to proszę wysłać mi na prywatną wiadomość, otrzymałem już takich kilka, wraz z podaniem swoich numerów gadu-gadu jak i nazw skype, wolałbym na razie bezpośrednio kontakt poprzez prywatną wiadomość. Po dłuższych przemyśleniach myślę, że dam znać na ten temat wszystkim zainteresowanym co dalej ;-) Z poważaniem @Nexus.

Serwer pamiętam, grałem na nim, szkoda że upadł :D Pewnie, że na tak ;)

Spośród wszystkich serwerów, na których grałem, na tym grałem najdłużej. Był to priv, który mi się diabelnie podobał. Jestem jak najbardziej na tak.

Ale z tego co widzę to trzeba być cierpliwym. Ale to na szczęście niewielki dla mnie problem. ;)

Pozdrawiam i życzę powodzenia. ;)

Dużo powstaje tych serwerów Easy i nie ma co grać przez 2-3 tygodnie, a taki hard-medium to na dłużej będzie stał bo będą chcieli do końca grać. Niech będzie na Belenusie 125lvl a po jakimś okresie 150lvl ale Hard z dobiciem i tak dalej żeby chcieli gracze dobić max lvl gdzie bardzo długo by się utrzymał. 

Belenus, Avalon. To były serwery. Jestem za, aczkolwiek musisz się liczyć z prawdopodobieństwem nie przyjęcia się serwera. Ludzie się zmieniają.

Jak chcesz to mozesz sprobowac, ale watpie ze sie przyjmie. To jest 2k16 a nie 2k10

Jak chcesz to mozesz sprobowac, ale watpie ze sie przyjmie. To jest 2k16 a nie 2k10

moze ja chce sobie pograc jeszcze w 2k99 przed smiercia xD

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1516519
Użytkowników: 1187613
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: razoris