Skocz do zawartości

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

TOWNY.png        TOWNY

OTWARCIE:
2 lutego o 18:00

Rozwiń:

Spoiler

TOWNY_FB.png

TOWNY1.png

TOWNY2.png

Edytowano przez KondziouPL

Reklama świetna! Idealnie zrobione grafiki! Reklama zachęcająca do gry na serwerze. Co do serwera to wypowiem się w oddzielnych punktach.

PLUSY SERWERA:

+ podoba mi się możliwość robienia miast,

+ podobaja mi się samouczek w formie questu

+ podoba mi się to, że można dostać vipa za przejście samouczka,

MINUSY SERWERA:

- nie podoba mi się trochę spawn,

- prefixy powinny być bardziej nowoczesne.

To tyle co wywnioskowałem na pierwszy rzut oka ;)

Pozdrawiam.

Podobają Ci się moje wypowiedzi lub Ci pomogłem? Wystaw mi punkt reputacji!

@Yadomi
Dziękujemy za ocenę :D Niestety wygląd jest subiektywną opinią, nie każdemu przypada do gustu tak duże miasto. Podobnie prefixy. Natomiast cieszę się, że istota gry - rozgrywka opierająca się na miastach, czy questy przypadły Ci do gustu :D To najważniejsze :D Dziękujemy za ocenę i życzymy miłej gry <3

Pani Kasia

Super server!

Liczba osiągniętych postów:

50 -  ✖ 100 - ✖ 

150 - ✖  200 - ✖ 

250 - ✖  300 - ✖ 

350 - ✖  400 - ✖ 

450 - ✖  500 - ✖ 

Zalosny "antybot" ktory zabrania laczenia sie z niemiec :)

Jest wiele innych sposobow na zabezpieczenie sie przed botami, a Wy akurat musieliscie wybrac to "skur*iala" metode, a szkoda bo bym pogral :)

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Serwer jak najbardziej na plus, Polecam każdemu.

Administracja miła jak i ogarnięta, gracze są oczywiście dojrzali jak na swój wiek oraz ortografia na chacie jest nienaganna.

Spawn jest przepiękny, sklepy ciekawe a każda wyspa coraz bardziej kreatywna.

Gracze nigdy nie irytują zawsze są pomocni administracja również.

Pozdrawiam cieplutko.

Szkoda tylko że wyrwałem banicję za głupi błąd serwera.

Jakby ktoś nie zrozumiał to większość pisałem ironicznie.

Może nie z adminami bo niektórzy są naprawdę mili i starają się pomóc graczowi.

Ale Osoby które grają na tym serwerze to w większości Kidy a miejscami chat wygląda jak śmietnisko.

Do Spawna się nie mogę przyczepić bo akurat mi to tam lata jak wygląda bo jestem po to aby pograć, tak samo ze sklepami.

Większość zasad na serwerze są bezsensu. Samo to że na swojej własnej wyspie nie mogę budować co chcę tylko jak przyjdzie Helper to każe mi to usunąć jest po prostu głupotą. Wyspa jest moja i oprócz mnie i moich kolegów tam nikt nie zagląda to kogo obchodzi to co ja trzymam na wyspie? - To jest tylko jedna z takich głupich zasad.

Następnym razem polecam lepiej sprawdzić czy skonfigurować pluginy. A nie potem wydawać permy za waszą głupotę.

Pozdrawiam po raz kolejny cieplutko i życzę miłego dnia a również powodzenia w dalszym rozwoju serwera.

(Jeżeli decydujecie się dawać bana to dajcie powód innym kolorem niż czarnym ponieważ musiałem to rozjaśniać w programie graficznym aby dowiedzieć się co jest tam napisane.)

Bez nazwy-1.png

W każdej grze, serwerze, czy w ogóle miejscu na świecie - niekoniecznie nawet wirtualnym zdarzyć sie mogą problemy, czy błędy. Dorośli i dojrzali ludzie będą je zgłaszać, czy dążyć do wyeliminowania. Pozostała grupa społeczeństwa ucieszy się z możliwości zepsucia gry innym. Regulamin zaakceptowany i potwierdzony poprzez rejestrację w serwisie służy umożliwieniu zdrowej rozgrywki, wolnej od zachowań prostackich, wulgarnych, czy wręcz urągających człowieczeństwu. Osoby je reprezentujące były, są i będą bezwzględnie blokowane. I to się nie zmieni.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...