Skocz do zawartości

Najlepsze serwery Metin2

Polecane posty

Pani Kasia

Wloski Reborn Of Metin 2 (jakos okolo 2011)  a z polskich to Atlantis , Alcatra , Metin5. 

BvB////Ac Milan 

Pani Kasia

Zdecydowanie Pangea. 

Plusy:

- Staż

- Znikoma ilość błędów

- Sprawne community

- Niewymagany wkład finansowy w serwer

- CZĘSTE Eventy

- Opieka nad serwerem i czuwanie nad botami

- Przychylność do propozycji/sugestii graczy

- Duża ilość graczy

Minusy

- Trzeba się nalatać trochę na dungi

- Czasami pierdoły [błędy tekstur] są przesuwane w czasie i na końcu nie ma poprawki

broniłam się długo przed tym serwerem, ale gdy już postanowiłam zawitać - nie mogę się oderwać.

Chyba jeden z najlepszych serwerów, zdecydowanie lepszy niż te metin 5, 10, 15. Sądzę, że stoi na równi z Samią. Polecam.

PS. Jak ktoś nie gra to chętnie coś przyjme xD

Edytowano przez Evil Smile

xoxo

Pani Kasia

Był taki serwer na którym dostawało się togę na start i była taka inna mapa kompletnie, taka jakby szara i wydawało mi się że była na niej jedna wieża. A tak to Virtualmt2, Nightcoremt2, stara pandorka i Diamondmt2

Tylko Xenox :) To jest to :D Super gra, mili ludzie,kd +5 tylko jest jeden błąd :/ Administracja ma serwer w du***.

Virtualmt2 

Pandoramt2 ( stara ) 

Pangea 

Samia 

A jeżeli chodzi o zagraniczny serwer to według mnie wygrywa Rubinum s1 oraz s2 :) 

Pani Kasia

Pandora, Csyt2, Yitian2 , XLast, Longju3, Ravia, Mexilia, Dragonmt2, Elitemt2

Trochę się tego przewinęło...

Edytowano przez Wachuql

Balmorka pierwsza, Pangea, Balantia, Ravia

JEŚLI CZEGOŚ NIE DA SIĘ ZROBIĆ, TO PRZYCHODZI WTEDY KTOŚ, KTO O TYM NIE WIE I TO ROBI.

Najlepsze serwer 4ever na którym zagrałbym teraz i władował 300zł w isa gdyby było chociaż 800 online i żeby stał chociaż miesiąc DivineWorld. motyw robienia broni pvp z broni 75 dla mnie największy kozak jaki wymyślono w metinie, pamiętam te czasy, grałem na każdej odsłonie każdego z tych, którzy kupili akurat te pliki. Kilka prostych setów EQ, drop ulepek do nich ze skrzynek kochałem to ale ostatnio nikt nie chce niczego na plikach divine wypuszczać. A szkoda bo wolałbym wyjebać 300zł w divine stojacego miesiąc niż w te wszystkie pangee samie vesterisy na których jeden itemek robisz nakurwiając dunga 3000 razy albo kampiąc metki i bosy przez całą noc. Ja mogę pójść co najwyżej 10 razy na prostego  dunga typu dt i w dodatku muszę mieć pewność, że po nakurwianiu w metina przez 2 godziny nie skończy się to komunikatem "ulepszanie nie powiodło się" Przezcież to jest tak jakbyś po dniu w pracy usłyszał od szefa "sorry za dzisiaj nie masz wypłaty elo przyjdź jutro może akurat za jutro ci dam wypłate"

Jeżeli poszukujesz listy ID przedmiotów Minecraft, komend WorldEdit, to zapraszam do mojego poradnika!

25hmxok.png

Pandora, Vesteris s1, Ravia s1/2 

Lepszych nie było i nie będzie ;) 

Jaki serwer poleccilibyście dla gracza, który kiedyś grał sporo, potem długi czas nie grał, a teraz chciał sobie pograć easy/medium z ładnymi setami i tym, że sie nie pogubie na początek xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...