Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Gość Lord Assasin

Sposoby na reklamę/wybicie swojego serwera

87 postów w tym temacie

Tut dobry ale zapomniałeś dodać że też można np kupić reklame na launcherze czy stronach o Teamatyce Minecraft czy np mclista

Najlepszą reklamą jest plotka, tzn. zrobisz coś dobrego to ludzie będą o tym gadać, także możesz też to dopisać :)

Najlepszą reklamą jest plotka, tzn. zrobisz coś dobrego to ludzie będą o tym gadać, także możesz też to dopisać :)

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Okłamywanie graczy nie jest dobrym pomysłem, a tym bardziej, że oni sami wejdą na serwer, a tu będzie słaby serwer.

Okłamywanie graczy nie jest dobrym pomysłem, a tym bardziej, że oni sami wejdą na serwer, a tu będzie słaby serwer.

Czemu okłamywanie? plotka, chodziło mi o to że gracz poleca serwer gdy jest godny tego polecenia, a nie okłamywanie ludzi xD

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Czemu okłamywanie? plotka, chodziło mi o to że gracz poleca serwer gdy jest godny tego polecenia, a nie okłamywanie ludzi xD

To i tak to mało da, bo i tak może kilku na serwer wejdzie. 

To i tak to mało da, bo i tak może kilku na serwer wejdzie. 

Salony fryzjerskie się tak utrzymują xD, co do serwerów, myslę że jak znajomy która ma znajomego gra na znajomego serwerze to poleci swojemu znajomemu który ma znajomego, który tez ma znajomego i zagrają wszyscy znajomi znajomych znajomego razem :D

Poradnik moim zdaniem jest bardzo pomocny. Można jeszcze zareklamować serwer na MCLISTA.  Pozdrawiam, właściciel MDHC. :)

Zdecydowanie MPC forum jest takim centrum informacji na temat wszelakich nowości w świecie nie tylko minecrafta.
Przydatne informacje ;)

Bardzo dobry poradnik, na pewno mi się przyda, fajnie opisany :))

ref

Edytowano przez CR!Sovy

ja znalazłem YouTubera który ma 700+ subów i zrobił mi reklame za 20zł a zdziwiłem się ponieważ wbiło od niego 70 osób !! myślałem na 20-30

Poradnik sie na pewno przyda.

Co do MpcForum zgadzam sie robi to duza reklame jezeli serwer jest ORYGINALY i rozni sie od pozostalych.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0