Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Gość Lord Assasin

Sposoby na reklamę/wybicie swojego serwera

87 postów w tym temacie

Z tą kasą to nie myślcie, że "duży" youtuber oznacza >500k subskrybcji.
Najlepszym sposobem na wypromowanie jest sposób pierwszy, później trzeci.
40-50 osób przegląda? Jest to zdecydowanie większa grupa ludzi.

Dłużej grałem tylko na 4 serwerach. Dwa poznałem przez mpc forum, a drugie dwa przez youtube (od małych youtuberów <1000 subskrybcji).

Myślę , że tut przyda się nie jednej osobie , bardzo ładnie opisane leci +sik

Spoko. Ale nie napisałeś na mpcforum ,że jest duża krytyka serwerów. 

Dopisz:
+ MCLista
+ Listy serwerów

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Spoko. Ale nie napisałeś na mpcforum ,że jest duża krytyka serwerów. 

Ten poradnik tylko przedstawia reklamę/wybicie swojego serwera, po co pisać, że ktoś nie lubi jakiegoś serwera i krytykuję, nie na tym kolego to polega. ;)

40-50 osób przegląda? Jest to zdecydowanie większa grupa ludzi.

Słuszna uwaga, nie zwróciłem uwagi na odwiedzających gości. 

Dziękuję za wszelkie opinie, aktualizacja - 2015.1.5.

#(1) Pierwszą bardzo dobrą opcją jest wynajęcie reklamy u jakiegoś znanego YouTubera za daną sumę pieniędzy zazwyczaj u tych ''małych'' YouTuberów płaci się w granicach 100 - 150 złoty, a u tych większych już niestety większą sumę w granicach 200 - 250 złoty

Nieprawda. Więksi youtuberzy bardzo się cenią i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to nie jest taka tania sprawa. Za pojedynczy wpis na fanpagu proponowano mi 700-1000zł, wolałem już nie pytać co chcą za filmik. 

Co do 2 punktu - powinieneś napisać, że taka reklama działa tylko, gdy na naszym serwerze gra już pewna ilość graczy (+100) w innym wypadku nikt nie znajdzie twojego FB. 

btw. http://www.mpcforum.pl/topic/1301636-promowanie-serwera/  ;-;

2 osoby lubią to

To nie do końca tak z tymi tuberami :D można samemu założyć sobie konto na jutubach i tam rzucać filmiki z naszego serwa jak to świetaskowo się bawimy nań, a wtedy prędzej czy później wbiją te myljony spragnionych wrażeń kwadraciaków :D

Nieprawda. Więksi youtuberzy bardzo się cenią i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to nie jest taka tania sprawa. Za pojedynczy wpis na fanpagu proponowano mi 700-1000zł, wolałem już nie pytać co chcą za filmik. 

Co do 2 punktu - powinieneś napisać, że taka reklama działa tylko, gdy na naszym serwerze gra już pewna ilość graczy (+100) w innym wypadku nikt nie znajdzie twojego FB. 

btw. ---  ;-;

Napisałem, że zazwyczaj biorą tą sumę pieniędzy. To zależy który YouTuber, bo większość bierze 250 - 300 złoty. Jak wiemy niektórzy YouTuberzy są skąpi na ''pieniądze'' i nic już z tym nie zrobisz. I proszę nie reklamuj mi się tu z tym Twoim poradnikiem. ;)

To nie do końca tak z tymi tuberami  :D można samemu założyć sobie konto na jutubach i tam rzucać filmiki z naszego serwa jak to świetaskowo się bawimy nań, a wtedy prędzej czy później wbiją te myljony spragnionych wrażeń kwadraciaków  :D

Oczywiście, ale nie zawsze to się opłaca. ;)

3 osoby lubią to

Mclista daje dość sporo. Jest bardzo znana. Według mnie opłaca się wykupić tam premium.

[font='lucida sans unicode']Witam[/font][font='lucida sans unicode'] serdecznie dziś o [/font][font='lucida sans unicode']18:00[/font][font='lucida sans unicode'] jest otwarcie serwera Minecraft [/font][font='lucida sans unicode']Survival+Gildie [/font]
[font='lucida sans unicode']Więcej info na Serwerze :P[/font]
Asd Edytowano przez LeeSinor
IP serwera

Z tym wybiciem na YOUTUBE tez są inne sposoby :) np. graja na serwerze youtuberzy to sami się do ciebie zgłoszą co za to dostana itd. :) wiec można i tez za bez użycia pieniędzy ;) 

Co prawda nie moderuję już serwerów, ale weszłam z ciekawości i szczerze powiedziawszy... zawiodłam się. Nie dowiedziałam się niczego nowego. O tych sposobach wie chyba każdy.

Co prawda nie moderuję już serwerów, ale weszłam z ciekawości i szczerze powiedziawszy... zawiodłam się. Nie dowiedziałam się niczego nowego. O tych sposobach wie chyba każdy.

Gdyby każdy wiedział o tych sposobach, to by nie zakładał tematów moja Droga. ;)

Z tym wybiciem na YOUTUBE tez są inne sposoby  :) np. graja na serwerze youtuberzy to sami się do ciebie zgłoszą co za to dostana itd.  :) wiec można i tez za bez użycia pieniędzy  ;)

Oczywiście, że też istnieje taka opcja, ale najopłacalniejszym i lepszym sposobem jest ten co napisałem.

Dziękuję za wszelkie opinie, aktualizacja 2015.01.13. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0