Witam
To są czyste pliki schittseta (rw3), nic nie dodawałem, ani nie edytowałem. Usunąłem tylko zbędne śmieci, zrobiłem foldery i zmieniłem wersje db i game z 1765 na 2089 (czyste). Zaraz po wypakowaniu można odpalać serwer
DL:
To jest ukryta treść, proszę
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
&