Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zagadka z bonami


Vertek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tymi bonami bo kolega mi namieszał w głowie i teraz nie wiem co i jak. Według niego jest tak:

(Przykład z elitemt2)

Weźmy na przykład bransolete diamentową, ma już wbudowany bon na ludzi i ma też bon na ludzi 10% (w tych bonach 1-5). Jeżeli będę chciał przebonować tą bransę, czyli skasować te 10% na ludzi i szukać lepszych to już nigdy mi się nie trafi bon na ludzi. Według niego robi się te bony przed smoczym, na niebianskich, wtedy gdy nie ma wbudowanego bona na ludzi.

 

Moglibyście powiedzieć czy tak jest naprawdę? Jeżeli tak to jeszcze w jakich itemach tak jest i z jakimi bonami. Z góry dziękuje

 

Kompletnie nie wiedziałem gdzie ten temat umieścić, jeżeli zły dział to proszę przenieść ale to się tyczy serwerów prywatnych.

Jedyny działający bot do Gladiatusa 2015!!!

https://www.facebook.com/Gbot.vertek

Opublikowano

Ale raczej czy na 100%? Muszę wiedzieć bo nie chce stracić kasy na takich rzeczach :D

Jeśli w jakims przedmiocie jest wbudowany jakis bon ,to zmiankaki nigdy Ci nie wejdzie.

Np stalka.

Ma % na magie, podczas dodawania i mixowania bonow nie wejdze Ci znow magia.

Jedynym sposobem na podwojny bon jest przerabianie itemow.

Opublikowano

Więc dzieki bardzo za wytłumaczenie!!!

 

@Edit

 

A macie jakiś pomysł na bonowanie diamentowych itemów na kamer modzie? jak wiecie to diamentowych itemów nie widać i switch bot staje się tutaj bezużyteczny, jakieś rady może macie jak to zrobić?

Jedyny działający bot do Gladiatusa 2015!!!

https://www.facebook.com/Gbot.vertek

Opublikowano

Musiałbyś poszukać item_proto i item_list z tego serwera i wrzucić do moda (ikonki też możesz). Wtedy powinno zadziałać.

Sygnatura.png
Opublikowano

Znalazłem w kliencie Elitemt2 folder mod>locale>elitemt2 i tam są te pliki ale w polskim kliencie z kamerem jest to samo. Mam wrażenie, że te pliki do folderu mod wgrywa kamer przy instalacji bo item_proto i item_list są identyczne tu i tu. Chyba, że nie tu szukam.

Jedyny działający bot do Gladiatusa 2015!!!

https://www.facebook.com/Gbot.vertek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...