Skocz do zawartości

Stawianie własnego OTS na PC

Polecane posty

Pani Kasia

Pani Kasia

Pani Kasia

Pani Kasia

no bo wykrywa ze chcesz podac passy na chacie i blokuje, wymysl sobie na razie np. login / haslo

a potem w bazie sobie zmienisz.

albo zrób stronke

Witam
Mój problem wygląda tak:

16:40:36  [mysql] MySQL Service detected with wrong path
16:40:36  [mysql] Change XAMPP MySQL and Control Panel settings or
16:40:36  [mysql] Uninstall/disable the other service manually first
16:40:36  [mysql] Found Path: c:\xampp\mysql\bin\mysqld-nt.exe --defaults-file=c:\xampp\mysql\bin\my.cnf mysql
16:40:36  [mysql] Expected Path: c:\xampp\mysql\bin\mysqld.exe --defaults-file=c:\xampp\mysql\bin\my.ini mysql

co zrobić aby to działało ? :?

Ja mam problem, niemoge zrobić postaci, nie wyskakuje mi to okna co u Cb, jak do tego momentu było dobrze. prosze o pomoc (jestem zielony w tym temacie

Ja mam problem, niemoge zrobić postaci, nie wyskakuje mi to okna co u Cb, jak do tego momentu było dobrze. prosze o pomoc (jestem zielony w tym temacie) Z góry dzięki

Ja mam problem, niemoge zrobić postaci, nie wyskakuje mi to okna co u Cb, jak do tego momentu było dobrze. prosze o pomoc (jestem zielony w tym temacie) Z góry dzięki

gdyuruchamiam clienta uruchamia mi się on ale niemam tego okna do ustalenia ip (jestem zielony w tym temacie prosze o pomoc)

sory że odświeżam ale jak probuje sie zalogować pasami 1 /1 to crashuje mi tibie o co chodzi? zmienilem w phpmyadmin pasy na np lala/lala i dalej crashuje jak wpisuje pasy ktore powinny mnie zalogowac

odpalasz jakiś custom ots? prawdopodobnie coś z tibia dat, spr albo items otb.

sprawdz tez gdzie sie respisz czy jest tam ziemia. używasz clienta z silnika ?

Co zrobic aby ktos inny mogl wejsc na moj serwer?

jedyna opcja do stworzyc siec hamachi i wpisac to do config.lua (samo ip)? czy mozna jakos tak aby laczyl sie z moim glownym ip jakie mam zawsze

i jak to zrobic bez ip changera? w sensie ze w kliencie jest to automatycznie zrobione ze sam wszystko laczy

Bardzo prosze o pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...