Witajcie! Dzisiaj pokrótce przedstawie wam podstawowe funkcję XenoBota !
Zacznijmy od początku. Po zainjectowaniu XenoBota do naszego klienta klikamy PPM na "szare paski" po bokach naszego okna z Tibią, po czym ukaże się nam proste menu XenoBota.
Opis ustawień:
1. Ustawienia dotyczące leczenia
2. Narzędzia - np. LightHack, XRay, itp.
3. Narzędzie pomocne w wszelkiego rodzaju PK
4. Opcje związane z HUD'em - informacjami wyświetlanymi na ekranie - np. exp/h , liczniki zabitych mobków