Witajcie! Dzisiaj pokrótce przedstawie wam podstawowe funkcję XenoBota !   Zacznijmy od początku. Po zainjectowaniu XenoBota do naszego klienta klikamy PPM na "szare paski" po bokach naszego okna z Tibią, po czym ukaże się nam proste menu XenoBota.   Opis ustawień: 1. Ustawienia dotyczące leczenia 2. Narzędzia - np. LightHack, XRay, itp. 3. Narzędzie pomocne w wszelkiego rodzaju PK 4. Opcje związane z HUD'em - informacjami wyświetlanymi na ekranie - np. exp/h , liczniki zabitych mobków