Skocz do zawartości

Wasze ulubione Buty? Jakie polecacie?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 137 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

tak jak w teamcie piszecie jakies +i - 

Ps jakie nike (najlepiej mercurial/hypervenom) polecacie do 200 zl ;D

Edytowano przez znekXD

Pani Kasia

może być roshe ale dołożyć musisz

jak air max to tylko z relacji coś ala collabo, a nie zwykłe 90 czy 1, ale cena takich to 500 - 700 zł

Edytowano przez G00D

Pani Kasia

Kurwa, jak mozna sie pytac o buty na forum. idziesz do pierwszego, lepszego sklepu z butami i kupujesz, te ktore ci sie podobaja i sa wygodne.. Placisz tylko za znaczek

Obecnie chodzę w adidasach Daroga bardzo lekkie i wygodne, ale polecam także Vans alomar mam je od paru dni i również są bardzo wygodne. ;) Ale tak jak wspomniał kolega wyżej nie ma sensu zadawania takich pytań na forum bo każdy ma inny gust i woli co innego.

Pani Kasia

Polecam nike athletic/mercurial/air max/roshe run, ale na pewno wydasz na takową parę więcej niż 200 zł. Z innych firm warto zwrócić uwagę na NB (New Balance), Adidas lub Converse (polecam niskie). Vans nie polecam, miałam dwie pary i szybko zakończyły swój żywot, mimo że o nie dbałam.

"I am hopelessly in love with a memory. An echo from another time, another space."

Trampki z kiosku   <3

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

Te od czarnych na bazarach co są  <3

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Pani Kasia

W jakim ja świecie żyje... Jak jeszcze zobaczę pytanie: "Wasze ulubione skarpetki?" to dostanę szału i idę mieszkać w lesie. Widocznie jestem zbyt mało mieszczański aby mieszkać w mieście. 

Buty to buty. Pasują ci? Super, zakładaj. Nie pasują? Nie zakładasz. Nigdy nie patrzyłem na firmę i wątpię aby jakiś przechodzień idąc obok was powiedział - "O jakie fajne buty. Gdzie kupiłeś?" Po prostu nikt tego nie zrobi, bo buty nie są do pokazu, tylko do chodzenia. Nikt na nie nie zwraca uwagi. Bynajmniej do tej pory tak myślałem...

Życie nie ma sensu, lecz śmierć tym bardziej

Ja noszę vansy i converse , wygodne , na pierwsze spojrzenie zwykłe trampki ,a tak na prawdę wytrzymałe buty :)

Converse, szybciej ci się rozwalą ,bo one są do kostki ,a podczas gdy ją uginasz to one się ku niej psują , ten materiał się rozdubca za przeproszeniem :D

Dla mnie liczy się wygoda ;D 

Edytowano przez Highlander98

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

mi tam się podobają roshe run :D Air Maxy są do dupy moim zdaniem ;) a jeśli ktoś sądzi że bieda do dupy zajrzała to niech sobie zobaczy ile kosztują roshe run ;) oczywiście te lepsze ;)

Ja noszę vansy i converse , wygodne , na pierwsze spojrzenie zwykłe trampki ,a tak na prawdę wytrzymałe buty :)

Converse, szybciej ci się rozwalą ,bo one są do kostki ,a podczas gdy ją uginasz to one się ku niej psują , ten materiał się rozdubca za przeproszeniem :D

Dla mnie liczy się wygoda ;D 

nie pierdol że vansy wytrzymałe buty, jakąkolwiek osobe widze w vansach, po miesiącu wyglądają jak by były z odzysku

jordany tylko i nie ktore forsy

Edytowano przez XJ420 MLG

post-962895-0-24911700-1398008760.jpg

plusy:

-wygodne

-tanie

-przewiewne

minusy:

-jednorazowego użytku 

- śmierdzą

- obciachowe 

JAK MOŻNA BYĆ TAKIM IDIOTĄ ŻEBY SIĘ NA FORACH O BUTY PYTAĆ!!!?!? 

ja mam conversy już rok :D dobre są w miare ;D aż tak się nie rozwalają, gorzej z vansami, to to jest totalne gówno, buty gimbów i pedałów :> takie moje zdanie ;)

Polecam, Sandały z Koziej Pały fajne klapki w biedronce za 3.99 kupisz.

a tak

@AntyWarn to Polecam ci buty  Nike

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

<3 Polecam te buciki ;)

maxresdefault.jpg

Edytowano przez Daffodil

Dwie firmy butów biegowych, które lubię

Asics

Nike

Buty może nie są tanie,ale moim zdaniem zapewniają najlepszą amortyzację i mi osobiście biega się w nich zdecydowanie najlepiej.

W przypadku butów biegowych staram się nie oszczędzać. I jeśli już kupuję sobie jaką parę to staram się kupic jak najlepiej wykonane i jak najlepiej dopasowane do stopy.Od tego w koncu będzie zależało to jak będzie mi się biegało. 

http://biegologia.pl/jak-wybrac-idealne-buty-do-biegania/

Edytowano przez walkin

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 137 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...