Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

damian09501

szejks.tk - prywatny serwer sfgame.

80 postów w tym temacie

To jest serwer na udostępnionych plikach. Podejżewam, że on tu nic nie zrobił sam.. Napisałęm mu 3 tyg temu o 1k grzybków.. I co ? I nic nei dał nawet się nie odezwał haha śmieszny serwer

prosze włącz wieże

Koleś nie ma plików do wieży i to nie od niego zależy czy wieża będzie czy nie.

A jak ona to zrobiła ???

68932656979707665300.png

Zmienione grafiki przedmiotów bądź zmienione ID w jakim slocie można założyć Innej opcji nie ma

po co stawiacie serwer w którym jest to samo co w kazdym w żadnym nie działa wieża wc wiedźma ataki itp nie śpieszcie się tak zrobcie serwer na spokojnie gdzie bedzie wszystko działać na 100%... 

Zmienione grafiki przedmiotów bądź zmienione ID w jakim slocie można założyć Innej opcji nie ma

Masz założony jakiś przedmiot na siebie. Masz epicką broń w ekwipunku i założony przedmiot nakładasz na tą broń w ekwipunku. Ot, cała logika.

Wpisuje dobrze login i hasło a nadal pisze / Błąd : Rejestracja nie powiodła się! Proszę sprawdzić imię postaci i hasło. / Co jest???????

Narazie nic nie robie na serwie bo jestem chory i nie chce mi sie przy pc siedzieć.

Tutaj macie odpowiedź, właściciel jest chory od 1 kwietnia. Coś się posypało i teraz pozostaje czekać na Damiana.

Ja też mam ten problem że nie moge się zalogować ktoś wie co się dzieje bo wcześniej wszystko dobrze działało

Nie wiem czy nie mam przywidzeń ale jak teraz wszedłem to udało mi się zalogować!!! :)

Edytowano przez Naboczek

Serwer narazie offam bo nie mam hostingu który utrzyma serwa a obecny nakazał mi zamknięcie strony.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0