Skocz do zawartości

proszę o porade

pkalicki23

Rekomendowane odpowiedzi

Elo. Mam 1,8k golda i teraz moje pytanie: Czy kupic jakis czołg premium tylko czołg musi miec pancerz musi bic za min 150+ i zarabiac dobrze :)
Czy zostawic sb golda na rzeczy takie jak wymiene expa itp. itd. ?

jezeli czolg do zarabiania to tylko 8t , jagtiger8.8 zarabia chyba najwiecej i kosztuje 10k golda

jezeli czolg do zabawy, statow lub szkolenia załog to czekaj na promocje bo czesto sa za 50% do 5 tieru

pozatym najlepiej kupic konto premium i korzystac z eventow . wtedy mozna obejsc sie bez zarabiajki

sam posiadam kilka PT : m22 , pzS35 , fcm36pak40 , t14 , t25 , TOGII , su122-44 , t34 , FCM50t i jagTiger 8.8 i giftowe LPT i T1E6 najwiecej frajdy mam z m22 (zaloga z t71 4 perk koncze ) i pzS35 no i moj ukochany transatlantyk TOG II (niedoceniany i lekcewazony 492 bitwy 67% win rate 1426 dmg na bitwe 3,15 fraga na bitwe )

POZEGNANIE ZWOT I REST ... I POWROT

jezeli czolg do zarabiania to tylko 8t , jagtiger8.8 zarabia chyba najwiecej i kosztuje 10k golda

jezeli czolg do zabawy, statow lub szkolenia załog to czekaj na promocje bo czesto sa za 50% do 5 tieru

pozatym najlepiej kupic konto premium i korzystac z eventow . wtedy mozna obejsc sie bez zarabiajki

sam posiadam kilka PT : m22 , pzS35 , fcm36pak40 , t14 , t25 , TOGII , su122-44 , t34 , FCM50t i jagTiger 8.8 i giftowe LPT i T1E6 najwiecej frajdy mam z m22 (zaloga z t71 4 perk koncze ) i pzS35 no i moj ukochany transatlantyk TOG II (niedoceniany i lekcewazony 492 bitwy 67% win rate 1426 dmg na bitwe 3,15 fraga na bitwe )

Nie ma takiego czegoś kto najwięcej zarabia, wszystko zależy od szczęścia, umiejętności gracza.

Możesz oddać 5 pestek po 1k ale rozwalasz 2 magazyny przeciwnika i 3 podpałki.

Jak kupować czołg to tylko 8t.

UggNk9.gif

ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor

http://www.twitch.tv/jugensik

Nie ma takiego czegoś kto najwięcej zarabia, wszystko zależy od szczęścia, umiejętności gracza.

Możesz oddać 5 pestek po 1k ale rozwalasz 2 magazyny przeciwnika i 3 podpałki.

Jak kupować czołg to tylko 8t.

Ewentualnie, jeżeli nie chce się wydawać 10k golda + można się skusić na słynne SU-122-44. :)

Ale ogólnie tak - do zarobków tylko T8, ewentualnie SU-122-44.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum proszę o porade   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...